Jump to content

ipodipod

Üye
 • İçerik sayısı

  96
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

12 İyi

ipodipod Hakkında

 • Derece
  iCemi
 • Doğum Günü 07-06-1980
 1. uTorrent

  Torrentten bir dosya indirirken hızım genelde 9.6k oluyor. Çok yavaş iniyor. Bazen bir 5-10 dakika 500k oluyor ve dosyalar hızlı iniyor. Sonra yeniden eski haline dönüyor. Neden olabilir bu?
 2. Hasarlı Fotoğraf Kurtarma

  Arkadaşlar harddiskimden sildiğim fotoğraflarımı geri getirdim bir programla ama bazı fotoğraflar dosya hasarlı uyarısı verip açılmıyor. Bu düzelir mi?
 3. Belgeler ve Veriler Kısmını Boşaltmak?

  Bende işe yaramadı nedense. :/
 4. Macbookta nasıl yer açabilirim?

  Ve Ben GarageBang kullanmıyorum. MAcimde yüklü de değil ama 5.6 Gb yer kaplıyor gibi gösteriyor.
 5. Macbookta nasıl yer açabilirim?

  Macbookta nasıl yer açabilirim? Sistem dosyaları ve diğer kısmından nasıl kurtulabilirim?
 6. iPhone'da büyük yer kaplayan bu kısmı boşaltmak mümkün müdür? Sürekli hafıza dolu sorunu yaşıyorum. Bir uygulamayı silip yeniden yükleyince düzeliyor ama. Daha kısa bir yolu yok mu?
 7. uTorrent

  Arkadaşlar torrentten bişey indirmeye çalıştığımda genelde hangi dosya olursa olsun hızı 8 ile 9.7 kb arası iniyor. İnmiyor kısaca Bir kaç saatte bir çok hızlı iniyor bi beş on dakika sonra yine aynı şey. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bunun dışında internet hızım normal. Sadece torrentte oluyor bu durum. Extra olarak Safari için bildiğiniz sınırsız bir VPN var mıdır? Ücretsiz. Teşekkürler.
 8. Sınırsız VPN

  HideMe VPN indirdim ama uygulama atıyor. Appstore'da da aynı yorumları yazmışlar. Sanırım yeni os x sürümüne uyarlanmadı her halde. Yani nedenini tam bilmesemde uygulama atıyor, çalışmıyor
 9. Sınırsız VPN

  Arkadaşlar kota sınırı olmayan bildiğiniz bir Vpn var mı?
 10. Skype

  Arkadaşlar Skype'ta profil fotoğrafı değiştirirken. Daha önce koyduğum fotoğrafları her seferinde fotoğraf seçme kısmında gösteriyor. Geçmiş profil fotoğraflarımı o kısımdan nasıl silebilirim?
 11. Skype

  Arkadaşlar Skype'ta profil fotoğrafı değiştirirken. Daha önce koyduğum fotoğrafları her seferinde fotoğraf seçme kısmında gösteriyor. Geçmiş profil fotoğraflarımı o kısımdan nasıl silebilirim?
 12. Müziklerim kendi kendine siliniyor?

  Ben Ayarlar / Müzik ya da Ayalar / Müzik / İndirilen Müzikler kısmında akıllı depolama diye bir seçenek bulamadım .
 13. Merhaba arkadaşlar iphone'a yüklediğim bazı şarkılar kendi kendine yok oluyor. Tekrar pc ile eşleştirdiğimde geri geliyorlar telefona. 5-6 günde bir yine yok oluyorlar. Bilen var mı nedenini?
 14. SCR Uzantısı

  Arkadaşlar hard diskimi bir arkadaşıma vermiştim windows kullanan. Geri aldığımda tüm klasörlerimin uzantısı .scr oldu ve macbookumda kullanamıyorum. Tıkladığımda açılmıyor klasörlerim. Ne yapabilirim?
 15. iPhone 6 Uzay Grisi 64 GB

  Arkadaşlar elimdeki iPhone 6 Uzay Grisi 64 GB Modeli satıyorum. Ocak ayına kadar garantisi devam ediyor. Ben geçtiğimiz hafta Zorlu Center'dan yenisiyle değişim yaptığım için şuan çizik vs. hiç bir sıkıntısı yok. 2.500 TL , ilgilenen olursa mesaj atabilir. Teşekkür ederim.
×