Golden shot

Üye
 • İleti sayısı

  77
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  4

Beğeni Puanı

76 Mükemmel

Golden shot Hakkında

 • Derece
  Yeni Üye

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
 • Firmware Bilgisi
  9.2
 • Kullandığınız Operatör
  Avea
 • Şehir
  istanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

590 profil görüntüleme
 1. videonun açıklama kısmında
 2. Jailbreakli kullanıcıların sosyal medya uygulamalarında kulladıkları tweaklerin çoğunun adını ve işlevini biliyoruz. Peki ya jailbreak kullanmayanlar? Onlar bu hileleri kullanamayacakmı? İşte bu videomda sizlere jailbreakli kullanıcıların kullandığı “Rocket For İnstagram” tweakini, jailbreaksiz telefonlarda nasıl kullanabileceğimizi anlattım. Çok basit bir işlemle bilgisayar aracılığıyla uygulamayı telefonumuza atıyoruz. Ve vakit kaybetmeden telefonumuzda özellikleri kullanabiliyoruz. Özellikler neler? Birinin hikayesini gizlice görme Birinin hikayesini gizlice kaydetme Yüksek çözünürlüklü fotoğraf indirme Programsız repost yapma Hesabınızı onaylatma gibi tonla özellikleri kullanabilirsiniz.
 3. Twitter son zamanlarda diğer sosyal medya programlarından bir tık geride kalmış, fakat yıllar geçmesine rağmen popülerliğini yitirmemiş bir sosyal paylaşım platformudur. Tıpkı Instagramdaki gibi takipleşme, beğenme, fotoğraf yükleme gibi özellikleri bulunan Twitter’ın Jailbreak kullanıcılarına özel çok güzel tweakleri var. İmkansız gibi gözüken bütün özellikleri Jailbreak sayesinde yapabiliyoruz. Peki ya Jailbreak kullanmayanlar? İşte bu video ve yazımda sizlere Jailbreak kullanmasanız bile yapabileceğiniz bir özellikten bahsedeceğim. Bu özellik maalesef sadece Apple ürünlerinde geçerli. İşlemi bir bilgisayar yardımıyla saniyeler içinde yaparak, Twitter’ın gizli özelliklerinden yararlanabiliyorsunuz. Gizli özellikler derken en basitinden Twitter üzerinden maksimum tweet’e koyabileceğiniz harf sayısı 140’tır. Bu program sayesinde belli bir sınır olmadan rahatlıkla istediğiniz kadar harflik bir yazıyı yazabiliyorsunuz. Sizlere videomun açıklamalar kısmında vediğim ilk linkten “Cydia İmpactor”u, ikinci linkten de “Hackli Twitter” dosyasını indirebilirsiniz. İşlemler gerçekten çok basit, hemen sizde deneyip farklı bir Twitter alemine giriş yapın!
 4. aksini iddia eden olmadı admin bey sakin
 5. doğru demişsiniz. hemen hallediyorum
 6. yarın güncelleyeceğim
 7. App Admin, Rocket For İnstagram, Reachboard ve bilmediğiniz onlarca tweak! Hepsi birbirinden yararlı, aynı zamanda görsel olarak telefonunuzu güzelleştirecek tweakler!
 8. evet jailbreak çıktı, yardımcı olması amacıyla youtube kanalımda videosu var, bakabilirsiniz!
 9. jailbreak çıktı! 

   

 10. kanalımda vardı anlatımı, fakat hala sorunsuz çalışıyormu bir bilgim yok. dene istersen;
 11. Iphone kullananlarda ki özellikle 16gb iphone kullananlarda artık herkesin çektiği ortak bir dert var; kapasite sorunu. En ideal fiyatlı iphone olduğundan herkesin genel olarak aldığı model olan iphone 16gb kullanıcılarına kapasite konusunda fazlasıyla sıkıntı çektiriyor. Peki bu sorundan nasıl kurtulabiliriz? Battery saver adındaki programın gizli bir özellği sayesinde, telefonunuzun önbelleğinde bulunan gereksiz çerez ve dosyaları telefonunuzdan yok edebilirsiniz. Bu mod telefonunuzdaki fotoğraf veya videoları yada müziklerinizi daha doğrusu hiçbirşeyinizi silmiyor. Sadece sizin farkında bile olmadığınız arkaplanda çalışan önbellek verilerini ve çerezleri telefonunudan siliyor. Yani siz işlem gerçekleştirildikten sonra bile farkına varmıyorsunuz. Jailbreakli kullanıcılarda iCleaner uygulamasını zaten biliyorsunuzdur. Bu uygulamada aynı işlev gerçekleştiriyor. Fakat Jailbreak olmayan cihazlarda böyle bir yöntem yok. Yani var fakat IOS 9 da kalmıştı. İşte bu yöntem sayesinde sizde telefonunuzdaki boş alanı kat kat arttırabilirsiniz. Yöntemin detaylarını videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz. Sorularınız veya görüşleriniz için videonun yorumlar kısmına yazarak, benimle iletişime geçebilirsiniz!
 12. Iphone gerek tasarımı gerek kullanımı açısıyla kenidini diğer telefonlardan son derece ayıran bir telefon(!) Şimdi sizlere telefonda sadece belli buglar sayesinde gerçekleşen özellikleri göstericem. Bu buglar sayesinde telefonunuzdaki Status Bar’ı yani saat, şarj ve wi-fi nin olduğu kısmı tamamen kaldırabilirsiniz. Bu size bir yarar sağlamıycak fakat görüşün açısından telefonunuzu daha güzel ve güncel tutabilirsiniz. Aynı şekilde telefonunuz üzerindeki tüm uygulamaların isimlerini değiştirebilirsiniz. Bunu yapmak ta gerçekten çok kolay. Sadece 15 saniyenizi ayırarak uygulamaların isimlerini de kaldırabilirsiniz. Bu yöntemleri yapmak kesinlikle telefona zarar vermiyor. Hatta ve hatta telefonu kapatıp açtığınızda bütün yaptığınız bug’lar eski haline geliyor. Kendinize iyi bakın!
 13. Popülerliğini her gün daha da arttırana Snapchat uygulamasını bilmeyen yoktur. Fakat maksimum 10 saniye boyunca görüntülenebilen video ve fotoğraflar bazen can sıkabiliyor. Ve evet, işte son snapchat sürümü için ortaya çıkan bug karşınızda! Bug sayesinde neler mi yapabilirsiniz? Size gönderilen snap’in ss ini karşı tarafa bildirim gitmeden alabilirsiniz, bir snapi görünmeden istediğiniz kadar seyredebilirsiniz, listenizde ekli birinin hikayesinin ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Hemde telefonunuzun Jailbreakli olmasına gerek yok, hatta ve hatta bir uygulamaya ihtiyaç bile duymuyoruz. Telefonun uçak moduyla alakalı olan bu bug sayesinde dilediğiniz dibi Snapchat üzerinde eğlenebilirsiniz. Yapımı ve detayları için videomuzu izlemeyi unutmayın!
 14. Olağanüstü yorumlar alan Apple’ın akıllı telefonu iPhone 7, hızla iPhone 8 ile ilgili geliştirmelerini yapıyor, bende sızıntılardan elime geçen bilgi ve gelişmeleri sizlerle paylaşmak istiyorum. 1- OLED Ekran: Iphone 8’de olması neredeyse kesinleşen OLED ekran, bundan seneler önce çıkan LED ekranın daha da gelişmiş bir modelidir. Yani daha soft bir ışık, daha parlak bir ekran demek oluyor. Buda 4k video izlemeye yeni bir boyut kazandırıyor. 2-Tamamen Cam Ekran: Iphone 8 prototiplerinde olan tamamen cam ekran özelliği hem estetik olarak hem de kullanış bakımından çok güzel bir yenilik. Alışması başta zor olsada alıştıktan sonra fazlasıyla seveceğimiz ortada. Artık telefonun alt kısmındaki “tek” butonumuz da gidiyor ve tamamen cam bir ekran bizleri bekliyor. 3- Seramik Gövde: Daha sağlam, daha estetik ve daha güvenilir bir gövde; seramik gövde. Iphone 8’de çıkması muhtemel olan seramik gövde şuan sadece Iphone 8 sızıntıları arasında yer alıyor. 4- A11 çipset: Videoda da bahsettiğim gibi pek bir bilgim olmamasıyla birlikte video öncesi biraz araştırma yaptım ve A11 çipsetin, iphone 7 işlemcisinin 2 katı özelliklerinde olduğunu gördüm. Bu da Iphone 7’nin 2 katı hızlı ve 2 katı özelliğinde bir işlemci ve aynı zamanda da küçük olmasından doları daha az ısınan bir telefon demek oluyor.
 15. App Store, Apple tarafından işletilen online mağazadır. İlk defa iPhone 3G’de devreye giren App Store, iTunes Store üzerinden çalışmaktadır. iPhone, iPod Touch ve iPad kullanıcıları bu mağazadan ücretsiz veya ücretli uygulamalar indirebilmektedir. App Store üzerinden yapılan alışverişlerde gelirin %30’u Apple’a aktarılmakta, geri kalan %70’lik dilim ise uygulamanın üreticisine gitmektedir. Bazı uygulamaların ücretsiz deneme sürümü ve paralı sürümü bulunmaktadır. Ücretsiz deneme sürümleri genellikle reklam içermektedir. Bazı ücretli uygulamalarda ise uygulama içi satın alma özelliği bulunmaktadır. Fakat artık jailbreakli cihazlarınıza App Store üzerinden bütün uygulamaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yapmanız gereken ufak bir işlem var ve tabikide telefonunuzun jailbreakli olması gerekiyor. Jailbreak Nasıl yapılır? Tıklayın