Jump to content

erdemakyollu

Üye
 • İçerik sayısı

  10
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Orta

erdemakyollu Hakkında

 • Derece
  Yeni Üye

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  7 / SL
 • Firmware Bilgisi
  10.3.2
 • Kullandığınız Operatör
  Türk Telekom
 • Şehir
  istanbul

İletişim Yöntemleri

 • Facebook
  erdemakyollu
 • Twitter
  erdemakyollu
 • Skype
  erdemakyollu
 1. Skoradam Futbol İstatistik ve Canlı Skor Uygulaması

  Tekrardan Merhabalar. Bir kaç ekran görüntüsü ekledim. Kısa bir özet geçmek gerekirse, dünya liglerinden anlık olarak maçları takip edebilir, maç detaylarını istatistiklerini, canlı skorlarını bulabilir, takım ve futbolcu detaylarını bulabilirsiniz.
 2. Skoradam Futbol İstatistik ve Canlı Skor Uygulaması

  TEKNİK DETAYLAR Ios için Apple’ın 2014 yılında yayınladığı kendi dilleri “SWIFT” i kullandık. İlk olarak web-view olarak tek platformdan tüm platformlara uygun bir proje düşündük ama native dil zorunluluğu ağır bastı ve şuan tamamen Native dillere dönüş yapıyoruz. Web-view olarak mı uygulama yazsam yok sa Native dil mi kullansam diye arada kalanlara, tavsiyem her zaman imkan oldukça Native dil kullanmanızdır. Canlı kanıt olarak SkorAdam android uygulamasını inceleyebilirsiniz. Şuanda tamemen web-view olarak çalışıyor. Birkaç gün içerisinde tamamen native olarak yeni bir güncelleme yayınlayacağız. Ama Native ve web-view uygulamalar arasındaki farkı görmeniz açısından Android uygulamamıza bakmanızı öneririm. Şuanda tamamen web-view. Gayet stabil ve hızlı bir uygulama . Fakat bir kaç gün sonra native dil kullanılarak yazılmış yeni versiyonu yayınlayacağız. Aralarında uçurum olduğunu sizlerinde görmesini istedim.
 3. Skoradam Futbol İstatistik ve Canlı Skor Uygulaması

  TEKNİK DETAYLAR Ios için Apple’ın 2014 yılında yayınladığı kendi dilleri “SWIFT” i kullandık. İlk olarak web-view olarak tek platformdan tüm platformlara uygun bir proje düşündük ama native dil zorunluluğu ağır bastı ve şuan tamamen Native dillere dönüş yapıyoruz. Web-view olarak mı uygulama yazsam yok sa Native dil mi kullansam diye arada kalanlara, tavsiyem her zaman imkan oldukça Native dil kullanmanızdır. Canlı kanıt olarak SkorAdam android uygulamasını inceleyebilirsiniz. Şuanda tamemen web-view olarak çalışıyor. Birkaç gün içerisinde tamamen native olarak yeni bir güncelleme yayınlayacağız. Ama Native ve web-view uygulamalar arasındaki farkı görmeniz açısından Android uygulamamıza bakmanızı öneririm. Şuanda tamamen web-view. Gayet stabil ve hızlı bir uygulama . Fakat bir kaç gün sonra native dil kullanılarak yazılmış yeni versiyonu yayınlayacağız. Aralarında uçurum olduğunu sizlerinde görmesini istedim. SkorAdam Teknik Detaylar Yazılımını merak edenler için kısa bir açıklama yazacağım, detaylarını merak edenler hiç çekinmeden mesaj yazabilirler. Projeyi ilk tasarladığımızda Javascript, HTML, CSS vs. gibi web tabanlı modern dilleri kullanıp, Web, Mobil Web , Android ve IOS için tek bir platformdan işi yürütmeyi planlıyorduk. Gelişmiş telefonlar için gayet hızlı bir seçenek sunmuş olsa da, piyasaki diğer telefonları da göz önüne alınca, Web-view tabanlı uygulamamızın yeteri kadar stabil olmadığını farkettik. Bu yüzden native dil kullanımında karar kıldık ve şuan da Hybrid (Native ve Web-view) bir uygulamaya sahibiz. Android için Java , Ios için Swift dillerini kullandık. Uygulama içi efekt gerektirmeyen ve hali hazırda hızlı açılan sayfalar için , geçici olarak web-view kullanmaya devam ediyoruz. ***Yazılımcılar veya yazılım işinde yer almak isteyenler için birbirimize destek vermemiz gerektiği kanısındayım. Aklınızdan geçen sorular için istediğiniz zaman beni/bizi rahatsız edebilirsiniz. Şimdiden Teşekkürler.
 4. Skoradam Futbol İstatistik ve Canlı Skor Uygulaması

  Forumdan özür diliyorum, internet kaynaklı problemden dolayı aynı başlıktan 3 kere göndermişim. Görüntü kirliliği için affola!!!
 5. Skoradam Futbol İstatistik ve Canlı Skor Uygulaması

  Forumdan özür diliyorum, internet kaynaklı problemden dolayı aynı başlıktan 3 kere göndermişim. Görüntü kirliliği için affola!!!
 6. Merhabalar, Yaklaşık 14 aydır üzerinde çalıştığımız futbol istatistik ve canlı skor uygulaması olan “SkorAdam” ı sizlere tanıtmak istiyorum. Bu paylaşımımın amacı, fikirlerinizi alarak uygulamamızı geliştirmek ve uygulamaya yön vermek. Fikirleriniz ve önerileriniz bizler için çok değerli. Bu yüzden pazarlamaya başlamadan önce sizlerin yorumlarını merak ediyorum ve o yorumlara göre uygulamamıza son şeklini vereceğiz. Hem sizlerden destek almak, hemde 14 aydır gece gündüz çalışarak elde ettiğim tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım işinize yarayacak kısımlar bulursunuz. Merak ettiğiniz sorular için lütfen çekinmeden mesaj çekin. APPLE STORE LİNK: Apple iOS Store için: Skoradam Canlı Sonuçlar https://itunes.apple.com/tr/app/skoradam-canl-sonuclar/id1163288470?l=tr&mt=8 Not: Teknik detaylar için başka bir mesaj yazacağım,
×

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!