Jump to content

KaraBatak

Üye
 • İçerik sayısı

  61
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  5

KaraBatak kullanıcısının son zaferi 13 Mart

KaraBatak en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

10 İyi

KaraBatak Hakkında

 • Derece
  Yeni Üye

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 Plus / FU
 • Firmware Bilgisi
  10.3.1
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone
 • Şehir
  Antalya

Güncel Profil Ziyaretleri

402 profil görüntüleme
 1. Iphone X Ipad Prizi ile Sarj

  Merhabalar, Herhangi bir zararı söz konusu değildir.Zaten Apple'ın kendi sitesinde de şarj edilebileceğine dair açıklamalar mevcuttur.Hatta çevremde 29w'lık macbook adaptörü ile şarj edenler dahi var. Selametle.
 2. iMac 2010 usb 3.0 hdd

  HDD yi hangi formatta formatladınız? ntfs fat32?
 3. iPhone X mi almalıyım, Macbook Pro mu?

  Merhabalar, Madem youtuber olma gibi bir idealiniz var,Benim fikrim MacBook Pro cihazı alın eğer video çekme konusunda yeteneğiniz varsa oradan gelen gelirlerle iphone x satın alırsınız.Bu sayede fazla masrafa girmeden iki cihaza birden sahip olmuş olursunuz
 4. iOS 11.3 Beta 4 Yayınlandı

  Şu anda 6+ ta kullanıyorum ama belirgin bir farklılık göremedim.Cihazın önce ki sürümde ki şarj süresiyle şimdiki aynı.
 5. iphone onarım merkezi onarım süresi

  Rica ederim güle güle kullanın. Selametle.
 6. iphone onarım merkezi onarım süresi

  Çok pardon cevaplamayı unutmuşum. Face time kamera arızası var ise genelde bu durum ekran değişimi ile giderildiği için sizin cihazda da ekran değişimi yapılması muhtemel.Ancak bu tarz sorunlarda cihaz değişimi yapıldığına da şahit olduk.Şu aşamada net bir bilgi vermek yanlış olur. Selametle.
 7. iphone onarım merkezi onarım süresi

  Merhabalar , Yeni alınan kararla tüm türkiye genelinde ki Yetkili Servisler cihazlarını Kocaeli'de bulunan onarım merkezine göndermektedirler.Bu da onarım merkezin de ciddi bir yığılmaya sebep olmakta ve onarım sürelerini uzatabilmektedir.Muhtemelen cihazınız bu hafta sonuna kadar elinize gelmiş olur. Selametle.
 8. Servisteki Cihazın Durumu Hakkında

  Merhabalar, Övgülerin için teşekkürler Yapılan testlerde muhtemelen arkadaşlar bu sorunu gördüklerinden dolayı onarım merkezine çıkışını sağlamışlar.
 9. Servisteki Cihazın Durumu Hakkında

  Merhabalar, Görüşmüş olduğunuz Apple müşteri temsilcisinin donanımsal sorunlarla yada servislerin nasıl işlediğiyle alakalı bilgisi yoktur.Onlarım temel amacı müşteriyi memnun etmektir.Ama arka planda işler böyle yürümüyor.Müşteri temsilcisinin yapmış olduğu her sorunda cihaz değiştiriliyor açıklaması saçmalıktan ibarettir.Bir iphone cihazın da ; -Ekran -Batarya -Hoparlör -Mikrofon&alıcı -Titreşim motoru -Isight Kamera gibi bileşenler değiştirilebilir parçalardır ve bunlardan herhangi birinin arızalanması durumunda Onarım merkezi parça değişimi yapar. Bu arada cihazını hangi servise bıraktın?
 10. Servisteki Cihazın Durumu Hakkında

  Merhabalar, Face time kamera sorunu ekran değişimi ile giderilebilir.Apple onarım merkezi yeni düzenlemelerle artık cihaz değişiminden ziyade parça değişimine gidiyor.Muhtemelen senin cihazının da ekranı değiştirilecek. Selametle.
 11. Yönetici Olmak İster misiniz ?

  Merhabalar, Elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.Daha önceden de bu konu ile alakalı olarak bir kaç kişiye pm atmıştım. Selametle...
 12. Apple Store Garanti Hakkında

  Kızmana gerek yok hocam, sen varsayım üzerine konuşmuşsun bende olayı netleştirdim.Olay bundan ibaret. Selametle...
 13. Apple Store Garanti Hakkında

  Merhabalar, Kullanıcıdan kaynaklı sorun ücretli olarak giderilmedikçe diğer sorunlara bakılmaz.İlk olarak ücrete tabi ekran değişimi yapılacak,akabinde diğer sorunlar ile ilgilenilecek.
 14. iPhone 7 Yurtdışı Cihaz Tamir Sorunu

  Cihaz garanti kapsamında değilse yapılacak tek işlem belirli bir ücret karşılığında swap değişim olacaktır.
 15. iPhone 7 DFU Modda Kaldı - 4013 Hatası

  Merhabalar, Bu tarz durumlarda genellikle kullanıcının yapabileceği herhangi bir işlem yoktur.Cihazınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servise bırakabilirsiniz.Muhtemelen Cihazınızın yenisi ile değişimi sağlanacaktır. Selametle.
×

Önemli Bilgilendirme

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.