Jump to content

OLD BOY

Üye
 • İçerik sayısı

  1.221
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  7

OLD BOY kullanıcısının son zaferi 4 Aralık

OLD BOY en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

194 Mükemmel

1 Takipçi

OLD BOY Hakkında

 • Derece
  iKtif
 • Doğum Günü 01-01-1971

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  7 Plus / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  iPad Air 2
 • Firmware Bilgisi
  11 Beta
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  İSTANBUL
 1. Apple Çözemediği Sorun ? Hala Bekliyorum

  Arkadaşlar ilk yazdığım metni ingilizcesi iyi olan biri çeviride yardımcı olabilirmi rica etsem..Google yada başka program değil..MAnuel yazarak.
 2. Apple Çözemediği Sorun ? Hala Bekliyorum

  Maalesef Nakit alındı
 3. Apple Çözemediği Sorun ? Hala Bekliyorum

  Aaaaa.Lütfen konu hakkında bilgi verirmisiniz..Apple ile görüştüm bende en azından başka kişilerde varsa daha çabuk aksiyon alırlar.
 4. Apple Çözemediği Sorun ? Hala Bekliyorum

  Bu forum ölmüş okeye dönüyor valla
 5. Apple Çözemediği Sorun ? Hala Bekliyorum

  Dostum telefon çalıntı diyelim.6 aydır kullanıyorum ve itunes üzerinden defalarca aktivasyon yapmışım.(Beta sürümler kurup kaldırmışım.Telefonu restore etmişim.Yılladır kullandığım apple ID ile)Bunların hepsi telefonun udid numarası ile kanıttır zaten.Apple baktımı şak diye görür hangi apple ID ile aktive edilmiş telefon bugüne kadar.Kaçkere restore edilmiş..Satın alınan şeyler hangi kartla hangi telefona yüklenmiş..Cihazlarım kısmına baksa zaten elindeki tüm apple cihazlarını görür.
 6. Apple Çözemediği Sorun ? Hala Bekliyorum

  Dostum sorun fatura değil ki..Olayın oluşma şekli?
 7. Apple Çözemediği Sorun ? Hala Bekliyorum

  Belki Fikri olan vardır,Belki başına gelen vardır!!Yada gelebilecek olan!!. Kısa ve öz anlatayım olayı; 7 Plus 128 Gb kullanıyordum.Telefonu Fransadan ben aldım "SIFIR olarak" "Kutuyu ben açtım"ve Benim pasaportuma kayıtlı." Bir sürü İOS versiyonu kurmuştum.En son İOS beta 11.2 kurulu idi ve defalarca sıfırlayıp başka versiyonlar kurmuştum doğal olarak. Salı günü doğubanktan çok iyi tanıdığım ve sürekli alışveriş yaptığım bir dostumdan İphone X aldım..Sim kartımı taktım ve telefonu aktive edip kullanmaya başladım.. 7 plus ı da eşim "Ver ben kullanayım" dedi."Ok" dedim ve telefonu Sıfırlamak için Telefon üzerinden her zaman yaptığımız işlem olan komple sıfırla yı seçtim. Telefon fabrika ayarlarına döndü ve eşim simkartını taktı.. Ben kendi kullanıcı adım ve şifremle telefonu aktive ekranında bilgilerimi girdim..Hooooopppp.....Telefonu bu kullanıcı adı ile aktive edemezsiniz yazdı.".Lan" dedim "Yanlış yazdım" herhalde..Tekrar yazdım..Bu sefer ekranda f......@yahoo.com kullanıcı adı dışında kol saati alırsınız yazdı..Lan bu kim?Ben hayatımda yahoo kullanmamışım..8 aydır telefon bende..20 kere sıfırlamışım telefonu..Hem laptoptan hem telefon üzerinden.iphonumubul u kapatmışım..İcloude u kapatmışım..Aktive etmişim vs..Kim lan bu f....@yahoo.com.. Velhasıl kelam aradım apple..Anlattım durumu..Adamlar şokta..Bende şoktayım tabi..Bu arada telefon ne tamir gördü ne birşey..Benim kullandığım başka kişinin erişimi olmayan şahsi malım.. Şu anda 900 dolar verdiğim kendi pasaportuma kayıt ettirdiğim 7 plus 128 im cillop gibi kutuda yaıyor ve apple dan haber bekliyorum.Fatura soruyorlar ne faturası kardeşim ben telefonu sıfırlamışım diyorum sen bana fatura diyorsun diyorum..Bilgisayardanda sıfırlamış olabilirsiniz diyor..Apple ID den bak bakalım kaç kere sıfırlanmış ve aktive edilmiş diyorum..Cevap yok..Şimdi pazartesi gününe kadar opsiyon istediler hayatımda karşılaşmadım diyor yöneticileri..Bende dedim.....Cevap gelsin bakalım ne olacak...Olumsuz olursa USA ya da yazacam...Ne dersiniz?Akıl akıldan üstündür.
 8. iOS 11.1 Beta 5 Yayınlandı

  Wifi bağlantısı çok sorunlu..Acayip takılma yapıyor..Pil iyi..Beta kötü
 9. iOS 11.1 Beta 4 Yayınlandı

  o klavye nasıl oldu?
 10. iPhone X Fiyatı !

  Türkiyeden almam hayatta..Bu fiata 2 tane alırsın USA dan..Kafayı yemişler
 11. iOS 11.1 Beta 4 Yayınlandı

  Şu anda yüklediğim den değişiklikleri bilmiyorum
 12. iPhone X Fiyatı !

  Bu fiatı eşşek gibi indirecekler..
 13. iPhone X Fiyatı !

  Abi alan olur gösteriş budalası olan...Kafayı yemişler bu paraya telefon mu olur..Ayıptır be
 14. iPhone X Fiyatı !

  iPhone X 64 GB - 6.099 TL iPhone X 256 GB - 6.899 TL Yorumsuz...
 15. ios 11.1 pil dayanmiyor

  Evet beta 11.1 de şarj sorunu vardı dostum..11.1 beta 2 daha stabil bilgin olsun.
×