Jump to content

caner_od

Üye
 • İçerik sayısı

  119
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

25 İyi

caner_od Hakkında

 • Derece
  iCemi
 • Doğum Günü 18-10-1990

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  5 / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  5S / FU
 • Firmware Bilgisi
  8.2
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone

İletişim Yöntemleri

 • Twitter
  thoth_od
 1. iOS 9.3.5 Phoenix Jailbreak 32Bit Cihazlar Yayınlandı

  Jailbreak yaptım sorunsuz çalışıyor. Fantezi olsun diye 4s'e kurdum. gayet king
 2. iOS 10 Çalışmayan Uygulamalar & Sorunlar

  Arkadaşlar kurulum sırasında error 14 hatası alıyorum nedendir?
 3. Alympus (GridSwitcher Alternatifi)

  sicarius ta çalışmıyor. umarım bir an önce tweak'e eklenir ya da çakışmayan bir tweak ortaya çıkar.
 4. Untered Siri (Siri'yi Aktif Etme)

  Tweak kullanışlı, ekranın şarj sömürmesi (lg nock nock tweaki gibi) mümkün görünmüyor fakat yine de microfon sürekli etkin kalıcak sizi duyabilmek için. bu da bir miktar şarj tüketimine yol açar. pil ömrü verimli olan ya da şarj aletine bağlı gezebilen arkadaşlara daha kullanışlı gelicektir.
 5. iOS 8.4 Jailbreak Cydia Uyumlu Tweaklar

  Gerçekten Mirmir çok kullanışlı görünüyor. Denedikten sonra bende yorum yapıcam. 5 için küçük oluyor demişsin ama, görüntünün boyutu ayarlanabiliyor sanırım. o sorunu bununla aşabiliriz
 6. iOS 8.4 Jailbreak Cydia Uyumlu Tweaklar

  Denendi çalışıyor.
 7. CirDock (Dock Bölümü için Geliştirilmiş Harika Tweak)

  Hakikaten hoş tweakmiş kurup denemeli Teşekkürler
 8. iphone güncellemeden sonra kulaklık ses sınırı

  Öncelikle konuyu yardım bölümüne açmanız, daha hızlı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Ayarlar kısmına gelip ses sınırlayıcısını etkinleştirip tekrar kapattığınızda avrupanın almış olduğu karar gibi bi yazı karşınıza çıkıcak. bu metni okuyup, doğru seçeneği seçiniz. Daha sonra müzik açıp, ses açmaya çalışın. yine takıldığını görüceksiniz. bir kaç kez peşpeşe ses açma tuşuna basarsanız, limiti kaldırıcaktır. ben iphone ve ipad'imde bu şekilde yapıp sonuç aldım. bu arada dipnot olarak, ibotbackup programı sayesinde iphone'un .ipsw şeklinde yedeğini alıp programla bunun ses satırına erişip manuel olarak sesi arttırmanızda mümkün. bununla ilgili aşamaları ufak bir google araması ile bulabilirsiniz. İyi forumlar Apple dolu günler!
 9. mail'den atma sorunu

  Arkadaşlar jailbreak yaptım, uzun süredir kullanıyorum. bugün bazı tweakler ekledim. şu anda mailden atıyor. tweakleri kaldırdım düzelmedi. bir çözüm var mıdır? yoksa restore işlemi yapmam mı gerekiyor? Arkadaşlar tüm tweakleri kaldırdım.sıradan deneyerek geri yüklüyorum. şu anda atma sorunu düzeldi fakat tüm tweakleri tek tek deneyip neyin sorunu yarattığını bulmam lazım. tespit edebilirsem iletirim. konu kapatılabilir.
 10. Şarj sorunu

  dostum selam onu denedim düzelmedi. jb ile alakalı dosyalarda sorun olmuş olabilir. aslında iyi de oldu, taig jb 2.3.1 e güncellemiş oldum jb'i .)
 11. Şarj sorunu

  Arkadaşlar restore ettm, tekrar jb yaptım sorun çözüldü. Teşekkürler.
 12. Şarj sorunu

  onu ilk günden beri kullanıyorum. başta böyle bir sorun yoktu. hatta kurduğum ilk tweakti. şimdi şimdi kafayı yedi. sabah 7 den bu saate kadar 3. kez şarj ediyorum telefonu.
 13. Bildirim merkezini transparan yapma

  Bunu yapabiliyorum fakat bunda da bulanıklaşıyor. benim anlatmak istediğim, intelliscreenx teki gibi, %50 ye kadar karartma olarak arkaplanın tamamen görünmesi şeklinde. o sebeple transparan diye belirttim. springtomize da rengi 0.05 yapıp, bulanıklığı da 1.0 a düşürsen bile arkası yine okunaklı olmuyor. bulanık oluyor.
 14. 3G/3Gs/4/4s/5/5s/6 ailesiyle mutlu ;)

×