• Announcements

• Webbi

FORUM KURALLARI   10/15/2015

1 - iPhoneYardim.net ' te kesin olan ve asla esnek olmadığımız şey illegal içeriktir. Cracklenmiş ücretli yazılımlar ve sahibinden izin alınmayan hiç bir çalışma paylaşılamaz.   2 - İllegal yazılım kullanan ve forumda bunu dile getiren, diğer kullanıcıları illegal kullanıma özendirenlerin hesapları silinerek kalıcı olarak forumdan uzaklaştırılırlar.   3 - Paylaşmak istediğiniz eklenti veya diğer uygulamalar bağlantı linkiyle yazarın sitesinden paylaşılabilir.   4 - Türkçe'mize sahip çıkmak veya sahip çıkmaya çalışmak her Türk vatandaşının asli görevidir. Doğru Türkçe kullanmaya özen gösterelim özen göstermeyenleri uyaralım.   5 - Her soru mutlaka uygun bölüm altında, soru veya anlatılmak istenilen konu hakkında bilgi içeren başlıkla konu açarak sorulmalı, uygun başlık veya uygun bölüm kullanılmadığı durumlarda, uygun kategorilerde yeni başlık açılmalıdır. İlgisiz bölümlerde veya ilgisiz başlıklarla açılan konular kilitlenir.   Bu konuda birçok şikayet geldiği için ayrıntı yazıyoruz : Konuyu doğru yere doğru şekilde açmak, forumun geleceği ve kullanılabilirliği açısından zorunluluktur. Aynı zamanda buna özen göstermek her üyenin görevidir. Lütfen bu konuda yönetici arkadaşlarımızla , "konuyu neden kilitliyorsunuzda, taşımıyorsunuz." , "Ben böyle yönetimi hiçbiryerde görmedim" vs. vs. gibi polemiğe girmeyiniz.     6 - Forumda kullanıcılar tarafından açılan konuları tamamen silme düzenleme yetkisi iPhoneYardim.net yönetiminin yetkisindedir.   7 - Her ne konuda olursa olsun konu başlığı sorunu ifade edecek şekilde mümkün olduğunca kısa olmalı. Konu başlıklarında "Lütfen", "Yardım edin", "bir soru"."acil" veya "bir kaç soru" gibi içerikler kullanılamaz. Konu içinde mutlaka yaşadığınız sorunu açık olarak ifade edin ve aldığınız bir hata mesajı varsa sizden istenmeden belirtmeniz gereklidir.   8 - Forum iletilerinde önemli yerleri belirtmek için kalın yazı tipi(bold) kullanmak dışında olduğundan büyük yazı tipi ve gözü rahatsız edici şekilde renkli kelimeler kullanmak yasaktır   9 - Bazı temel konular araştırılmadan sorulduğunda yönetim tarafından uyarı gelebilir onun için mutlaka önce araştırın sonra anlamadığınız yerleri sorun mantığını kullanmakta fayda vardır.   10 - Özel mesajları forum soruları için kullanmak ve özel mesaj yoluyla soru sormak yasaktır. unutmayın her forum bireyinin kendi hayatları vardır ve forum dışında bu kişilerin rahatsız edilmeleri doğru olmadığı gibiforum dışında destek verdiğimiz bir iletişim kanalımız yoktur.   11 - Foruma açılan konular eninde sonunda cevaplanacaktır. Biliyoruz.. Sorununuz gerçekten çok acil çözüm bekliyor. Ancak nadirende olsa kimsenin online olmadığı zamana denk gelebilirsiniz. Böyle durumlarda konuyu yukarı taşımak için ısrar etmeyin ve kesinlikle tek amacı karşılıksız size yardım etmek olan insanları, sanki onlara ödeme yapıyormuş veya onlar üzerinde herhangi bir hakka sahipmişsiniz gibi aşağılayan, küçük gören, beğenmeyen tavırlar sergilemeyeniz.   12 – Forumun herhangi bir alanında, siyasi ve dini içerikli, polemik oluşturacak türden, küfürlü, din – dil – ırk ayrımı yapan, diğer kişileri kandırmaya, dolandırmaya, kötülüğe yol açacak herhangi konular açmak ve mesajlar yazmak kesinlikle YASAKTIR. Bu tür davranışlar yönetici arkadaşlarımızın inisiyatifine bağlı olarak anında cezalandırılır. Bu konuda gerekli işlemi yapmayan yöneticilerde üst yönetim tarafından cezalandırılacaktır.   Teknik konulardaki her türlü şikayetiniz ve sorununuz için BURAYA tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. iPhoneYardim.net ‘e üyeliği olan her kullanıcı yukarıda belirtilen kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
demircan256

Apple kimliği İlçe Sorunu

5 posts in this topic

Arkadaşlar merhaba;

Apple kimliği açmaya çalışıyorum ancak herşeyi tamamlayıp hesabı oluştur dediğimde sürekli tekrarlayarak ilçe giriniz uyarısı veriyor ve işlemi sonlandıramıyorum.

Lütfen yardım edermisiniz.Nerde yanlış yalpmaktayım.

Appel kimliğini bu link üzerinden almaya çalışıyorum.

https://appleid.apple.com/cgi-bin/WebObjects/MyAppleId.woa/wa/createAppleId?localang=tr_TR

Bu sorunu ben de yaşıyorum çözen yok mu

bu forumda 5 den sıkıldım 6mı beklesem 7 mı beklesem konusu ac dunyakadar gırer yazarlar bu lazımya kımseyı bulamazssın ben sana soylım bak ilce yazdıgında ilistanbul ilce bayrampasa yaz mesela cozulur sanırsam 

birde apple kımlıgı ucretsiz alcaksan eyerki appstroye gır ucretsiz uygulama indirmeye calıs seni direk yönlendircek bu adımları uygularmısın