Jump to content
NFS

AppStore ve iTunes Satın Alınan Uygulamayı İade Etme (Resimli Anlatım)

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar.

Daha önceleri App Store veya iTunes üzerinden satın aldıklarımızı İADE etmek veya sorun bildirmek için pc üzerinden iTunes ile hesap girip talepte bulunabiliyorduk,artık bunu iPhone,iPad veya pc üzerinden bir tarayıcı üzerinden yapabiliyoruz....Bu konuyu kısaca anlaşılır şekilde resimli olarak aşağıda özetledim.

Aşağıda ki işlem de AppStore,iTunes üzerinden satın alınan uygulama oyun müzik vs (90 gün geçmemiş) ürünler için iade şeklini anlatıyorum....

Öncelikle istediğimiz bir yerden (iphone,ipad,pc) adrese giriş yapalım   https://reportaproblem.apple.com

th_094542427_iphoneyardim.jpg1_122_162lo

th_094543577_iphoneyardim.jpg2_122_444lo

th_094545109_iphoneyardim.jpg3_122_255lo

th_092332421_iphoneyardim.jpg4_122_204lo

th_092333202_iphoneyardim.jpg5_122_75lo.

th_809233538_iphoneyardim.jpg6_122_388lo

Burada dikkat edeceğimiz tek şey 4. resimden (sorun seç) sonra açıklama bölümüne şayet bir şeyler yazmak istiyorsak ingilizce olarak yazmamız gerekiyor....

Resimler gayet açık anlaşılmayan bir yer yoktur umarım....

Herkese kolay gelsin.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki para iadesinden sonra indirdiğimiz uygulamayı tekrardan cihaza kurabiliyor muyuz, sonuçta apple kimliğimizle indirilmiş.

tarihinde serjuinho tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki para iadesinden sonra indirdiğimiz uygulamayı tekrardan cihaza kurabiliyor muyuz, sonuçta apple kimliğimizle indirilmiş.

Hayır parası iade edilen uygulamalar satın alınanlardan siliniyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok ondan bahsetmiyorum, iTunes'ta apple kimliğimizle indirmiş olduğumuz uygulamayı para iadesinden sonra cihaza atsak yükler mi acaba? Sonuçta kimlik aynı, hata verir mi onu merak ettim.

iPhone 5 'imden Tapatalk Pro ile gönderildi...

tarihinde serjuinho tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok ondan bahsetmiyorum, iTunes'ta apple kimliğimizle indirmiş olduğumuz uygulamayı para iadesinden sonra cihaza atsak yükler mi acaba? Sonuçta kimlik aynı, hata verir mi onu merak ettim.

iPhone 5 'imden Tapatalk Pro ile gönderildi...

Bende hiç hata vermedi. Hatta müzik iade edersen buluttan da kaldırmıyorlar, ki bana 48 saat içinde kalkacağını söylemişlerdi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Technics
      -14- numaralı hatayı verip geri yüklemeyi kapatıyor. Usb hatası -14- numaralı hata. Beta 2 ve 8.2yi gayet normal yükleyebiliyorum sadece ios 8.2 Beta 3 sorun çıkartıyor. Farklı kablo denedim, kablolarım orijinal ve sorunsuz, farklı usb portları da denedim. Şarj soketinde bir sorun olabilir mi acaba diye aklıma geldi. Aynı sorunu yaşayan oldu mu?

• Yazan: 55ilyas
      Bu güncelleme, yükseltmeden sonra bazı podcast bölümlerinin beklenmedik şekilde indirilmesiyle ilgili bir sorunu düzeltir ve kararlılıkla ilgili birçok iyileştirme içerir.

iTunes 11.2.2 indir
    • Yazan: Technics
      Aslında çıkalı neredeyse 2 ay oldu bazılarınızın bilgisi vardır muhakkak ancak forumda alakalı bir başlık bulamayınca şaşırıp bilgilendirme mahiyetinde bilmeyenler için paylaşmak istedim.

Enpara.com biliyorsunuz finansbankın bünyesinde yeralan online bankacılık hizmeti. Bankanın appstore ve benzer bazı populer platformar için güzel bir kampanyası var şuan, bizleri ilgilendiren kısmı Appstore'dan Her ay yapacağınız 50 tl ye kadar olan alışverişlerinizde bir sonra ki ay yarsı hesabınıza geri yükleniyor. Yani 50 TL alışveriş yaparsanız 25 tl si diğer ay hesabınıza tekrar yatıyor. Bu benim gibi sürekli appstoredan alışveriş yapanlar için  gerçekten de çok iyi bir kampanya. 2014 sonuna kadar devam edecek kapmanyadan faydalanabilmek için elbetteki enpara da paranız bulunmalı. Detaylarını link ile paylaşıyorum. 

http://www.finansbank.enpara.com/Kampanyalar/uygulamaIndirimi.aspx

• Yazan: HerkeseAKAR
      Pocket Informant - Takvim & Görevler

Pocket Informant - Takvim ve Gorevler 23.99₺ yerine İlk defa ucretsiz oldu

https://itunes.apple.com/us/app/pocket-informant-pro/id380732176?mt=8

• Yazan: NFS
      Windows XP İçin: 

C:\\Documents and Settings\(kullanıcı adı)\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup\

Application Data dosya yolunda,

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Windows 7 ve Vista İçin:

C:\\Users\(kullanıcı adı)\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup\ dosya yolunda

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OS X İçin:

\Kitaplık\Application Support\MobileSync\Backup\ dosya yolunda

Bu dosya yollarına ulaşamıyorsanız sisteminizde gizli dosyaların görünmesini aktif etmeniz gerekmektedir.

Ayrıca bu yedeklerin içeriğini görüntülemek için aşağıda ki linkte ki iTOOLS programından faydalanabilirsiniz.

http://www.iphoneyardim.net/topic/91980-itools-ile-backup-i%C3%A7erigini-g%C3%B6rebilmeyedeklemekaydetme-resimli-anlat%C4%B1m/