Jump to content
NFS

AppStore ve iTunes Satın Alınan Uygulamayı İade Etme (Resimli Anlatım)

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar,

igo turkiye yi almıştım yaklaşık 1 sene önce şimdi keşke avrupayı alsaydım diyorum. Çünkü avrupa haritasına Türkiye de dahil. Üzerindn  1 yıl geçmesine rağmen igo turkiyeyi iade edip avrupasını almama imkan var mıdır?

hayır, 90 gün geçerli diye biliyorum iade işlemi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende bir çok uygulama satın aldım bundan önceki apple hesabımdan, sonrasında bir kaç uygulamadan memnun olmadığım için iade talebinde bulundum. İadem yapıldı ama sonrasında da apple Hesabım kapatıldı ve bir daha da vermediler. Çok mail attım ama hepsinde olumsuz cevap aldım. Bahsettiğim bundan 4 yıl kadar öncesi. Umarım sizin de başınıza böyle bir şey gelmez. Çok saçma ama neden kapattılar hesabımı hala anlayamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Technics
      -14- numaralı hatayı verip geri yüklemeyi kapatıyor. Usb hatası -14- numaralı hata. Beta 2 ve 8.2yi gayet normal yükleyebiliyorum sadece ios 8.2 Beta 3 sorun çıkartıyor. Farklı kablo denedim, kablolarım orijinal ve sorunsuz, farklı usb portları da denedim. Şarj soketinde bir sorun olabilir mi acaba diye aklıma geldi. Aynı sorunu yaşayan oldu mu?

• Yazan: 55ilyas
      Bu güncelleme, yükseltmeden sonra bazı podcast bölümlerinin beklenmedik şekilde indirilmesiyle ilgili bir sorunu düzeltir ve kararlılıkla ilgili birçok iyileştirme içerir.

iTunes 11.2.2 indir
    • Yazan: Technics
      Aslında çıkalı neredeyse 2 ay oldu bazılarınızın bilgisi vardır muhakkak ancak forumda alakalı bir başlık bulamayınca şaşırıp bilgilendirme mahiyetinde bilmeyenler için paylaşmak istedim.

Enpara.com biliyorsunuz finansbankın bünyesinde yeralan online bankacılık hizmeti. Bankanın appstore ve benzer bazı populer platformar için güzel bir kampanyası var şuan, bizleri ilgilendiren kısmı Appstore'dan Her ay yapacağınız 50 tl ye kadar olan alışverişlerinizde bir sonra ki ay yarsı hesabınıza geri yükleniyor. Yani 50 TL alışveriş yaparsanız 25 tl si diğer ay hesabınıza tekrar yatıyor. Bu benim gibi sürekli appstoredan alışveriş yapanlar için  gerçekten de çok iyi bir kampanya. 2014 sonuna kadar devam edecek kapmanyadan faydalanabilmek için elbetteki enpara da paranız bulunmalı. Detaylarını link ile paylaşıyorum. 

http://www.finansbank.enpara.com/Kampanyalar/uygulamaIndirimi.aspx

• Yazan: HerkeseAKAR
      Pocket Informant - Takvim & Görevler

Pocket Informant - Takvim ve Gorevler 23.99₺ yerine İlk defa ucretsiz oldu

https://itunes.apple.com/us/app/pocket-informant-pro/id380732176?mt=8

• Yazan: NFS
      Windows XP İçin: 

C:\\Documents and Settings\(kullanıcı adı)\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup\

Application Data dosya yolunda,

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Windows 7 ve Vista İçin:

C:\\Users\(kullanıcı adı)\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup\ dosya yolunda

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OS X İçin:

\Kitaplık\Application Support\MobileSync\Backup\ dosya yolunda

Bu dosya yollarına ulaşamıyorsanız sisteminizde gizli dosyaların görünmesini aktif etmeniz gerekmektedir.

Ayrıca bu yedeklerin içeriğini görüntülemek için aşağıda ki linkte ki iTOOLS programından faydalanabilirsiniz.

http://www.iphoneyardim.net/topic/91980-itools-ile-backup-i%C3%A7erigini-g%C3%B6rebilmeyedeklemekaydetme-resimli-anlat%C4%B1m/