dorukeren05

iPhone yavaşlama sorunu

Bu konuda 9 ileti var

Merhaba arkadaşlar. iPhone 4 cihazım jbli ve 7.0.4 yüklü. İçinde sadece sbsettings ve localappstore var. Buna rağmen cihazım yavaş. Safe moda aldım neredeyse hiç yavaşlama yoktu. Bu durum karşısında ne yapmalıyım ? Cevaplar için teşekkürler.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kardeşim telefona springtomize yükle ve ayarlarından simgeler için titremeyi kapat spotlight'i kapat ve animasyonlarda ozel hızı 0.20'e düşür. Böyle biraz daha akıcı oluyor telefon bunlar dışında uygulama icine girerken iphone 4 için zaten yavaş oluyor o hıza care yok. Arka planda çalıştırma tweakleri var onda da sarj'dan şikayet edersin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamam dostum bi deniyeyim. Daha önce indirmiştim springtomize ama karışık geldi halledemedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kardeşim telefona springtomize yükle ve ayarlarından simgeler için titremeyi kapat spotlight'i kapat ve animasyonlarda ozel hızı 0.20'e düşür. Böyle biraz daha akıcı oluyor telefon bunlar dışında uygulama icine girerken iphone 4 için zaten yavaş oluyor o hıza care yok. Arka planda çalıştırma tweakleri var onda da sarj'dan şikayet edersin.

Dostum indirdim springtomizeyi , baya ayarda yaptım fakat değişen bişi olmadı. Başka önerileriniz varmı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dostum indirdim springtomizeyi , baya ayarda yaptım fakat değişen bişi olmadı. Başka önerileriniz varmı ?

Hocam yapabileceğiniz pek bise yok uygulamaların açılma süreci sabit yapacağınız işlemler de ram sömürecek o da dolayısıyla şarj yiyecek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam yapabileceğiniz pek bise yok uygulamaların açılma süreci sabit yapacağınız işlemler de ram sömürecek o da dolayısıyla şarj yiyecek.

Peki ios 7.0.6 nasıl ? Yavaşlama ile ilgili düzeltmeler varmı yoksa 7.1'imi bekleyelim ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Peki ios 7.0.6 nasıl ? Yavaşlama ile ilgili düzeltmeler varmı yoksa 7.1'imi bekleyelim ?

7.1 i bekleyin bence. Ios7 iphone 4 icin izdirap kelimenin tam anlamiyla. Tapatalktan yazarken bile yazmayi bitiriyorum ama o hala yazmaya devam ediyor ancak 3-4 saniye sonra yazmayi bitirebiliyor. Ama 7.1 beta kullanan arkadaslar 7.0 a gore daha akici oldugunu soylemisler.

Twitter : @tanseler

Facebook : /tansel.er1

Instagram : tanseler

Imessage : tansel.er@iphoneyardim.net

( Tapatalk kullanildigi icin alinti ile cevap yazin lutfen )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyen   0 kullanıcı

No registered users viewing this page.