Sign in to follow this  
Followers 0
dorukeren05

iPhone yavaşlama sorunu

9 posts in this topic

Merhaba arkadaşlar. iPhone 4 cihazım jbli ve 7.0.4 yüklü. İçinde sadece sbsettings ve localappstore var. Buna rağmen cihazım yavaş. Safe moda aldım neredeyse hiç yavaşlama yoktu. Bu durum karşısında ne yapmalıyım ? Cevaplar için teşekkürler.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kardeşim telefona springtomize yükle ve ayarlarından simgeler için titremeyi kapat spotlight'i kapat ve animasyonlarda ozel hızı 0.20'e düşür. Böyle biraz daha akıcı oluyor telefon bunlar dışında uygulama icine girerken iphone 4 için zaten yavaş oluyor o hıza care yok. Arka planda çalıştırma tweakleri var onda da sarj'dan şikayet edersin.

Tamam dostum bi deniyeyim. Daha önce indirmiştim springtomize ama karışık geldi halledemedim.

Kardeşim telefona springtomize yükle ve ayarlarından simgeler için titremeyi kapat spotlight'i kapat ve animasyonlarda ozel hızı 0.20'e düşür. Böyle biraz daha akıcı oluyor telefon bunlar dışında uygulama icine girerken iphone 4 için zaten yavaş oluyor o hıza care yok. Arka planda çalıştırma tweakleri var onda da sarj'dan şikayet edersin.

Dostum indirdim springtomizeyi , baya ayarda yaptım fakat değişen bişi olmadı. Başka önerileriniz varmı ?

Dostum indirdim springtomizeyi , baya ayarda yaptım fakat değişen bişi olmadı. Başka önerileriniz varmı ?

Hocam yapabileceğiniz pek bise yok uygulamaların açılma süreci sabit yapacağınız işlemler de ram sömürecek o da dolayısıyla şarj yiyecek.

Hocam yapabileceğiniz pek bise yok uygulamaların açılma süreci sabit yapacağınız işlemler de ram sömürecek o da dolayısıyla şarj yiyecek.

Peki ios 7.0.6 nasıl ? Yavaşlama ile ilgili düzeltmeler varmı yoksa 7.1'imi bekleyelim ?

Peki ios 7.0.6 nasıl ? Yavaşlama ile ilgili düzeltmeler varmı yoksa 7.1'imi bekleyelim ?

7.1 i bekleyin bence. Ios7 iphone 4 icin izdirap kelimenin tam anlamiyla. Tapatalktan yazarken bile yazmayi bitiriyorum ama o hala yazmaya devam ediyor ancak 3-4 saniye sonra yazmayi bitirebiliyor. Ama 7.1 beta kullanan arkadaslar 7.0 a gore daha akici oldugunu soylemisler.

Twitter : @tanseler

Facebook : /tansel.er1

Instagram : tanseler

Imessage : tansel.er@iphoneyardim.net

( Tapatalk kullanildigi icin alinti ile cevap yazin lutfen )