Jump to content
kaligraf

iphone whatsapp mp3 gönderme yollarını bilen var mı

Önerilen İletiler

kaligraf    10

arkadslar iphone 4  ios 5.1 jb kullanıyorum bildiğim kadarıyla whatsapp tan müzik gönderilemiyordu.  her hangi bir mp3 indiren program üzerinden   whatsaap dan müzik atabilme sansımız var mı   yada jailbreak dan da olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rakibim007    21

Yanlıs bilgi verme istersen feko dostum. Benim bildigim kadarıyla iOS cihazlarda whatsapptan mp3 gönderme yok androiddeki gibi...

Tapatalklasakdami saklasak tapatalklamasakdami saklasak

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yuxelka    12

Jb li cihazda elbette gönderebiliyorsun. Bazı uygulamarın içine atılması halinde program içinde birlikte aç ile whatsapp dan mp3 paylaşılabiliyor. Mesela ben pdf reader programına ifile ile mp3 ü kaydedip, birlikte ile whatsapp dan paylaşıyorum. Ben pdf programını sık kullandığım için denk geldi de buldum, başka prolarda vardır.

İphone'u hakkı ile kullanamayan başka cihaz kullansın.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaligraf    10

Bu konuya girin hem appstore link var hemde uygulama hakkında bilgiler var http://www.iphoneyardim.net/index.php?/topic/109998-iVideo-Sınırsız-HD-Mp3-ve-Video-İndir..

kardesim app güzelmiş ama maalesef  itunesten kaldırılmış uygulama  program içinden  özelliklede mp3 formatında  gönderebilecegimiz baska app paylaşırsan memnun kalırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.