Jump to content
FeJohn

Rehber dışı hiç bir numaranın ulaşamaması !

Önerilen İletiler

Arkadaşlar herkese selamlar . İ5 7.1.2 JB kullanıyorum . iBlacklist telefonumda yüklü . Aramasını istemediğim kişileri blacklist sayfasına yazıyorum . Program tıkır tıkır hiç bi sorun yok . Fakat benim istediğim şu . Rehberimde kayıtlı olan insanların dışında hiç kimsenin bana ulaşamaması bunu iBlacklist ile sağlayabilir miyim ? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rahatsız etme özelliğini acımasın hilal ay gibi durur üst bar da kapatırsan geçer

pyrype2a.jpg

tarihinde patuticci tarafından düzenlendi
  • Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kapatmayıverin :)

Alıntı yaparak yanıtlarsan sana daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilirim

Üstad ben tam anlamadım heralde rahatsız etme modunu açtığın zaman tamamen ulaşılmaz olmuyor musun ? Benim amacım rehberimdeki kişiler harici ulaşılmaz olmak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üstad ben tam anlamadım heralde rahatsız etme modunu açtığın zaman tamamen ulaşılmaz olmuyor musun ? Benim amacım rehberimdeki kişiler harici ulaşılmaz olmak :)

Arayabilecekler kısmını rehber seçtiğinizde rehberiniz haricindekiler için ulaşılmaz olursunuz.Rahatsız etme modunuz açık kaldığı sürece rehber dışı kimse arayamaz sizi rehberdekiler için sıkıntı yok

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arayabilecekler kısmını rehber seçtiğinizde rehberiniz haricindekiler için ulaşılmaz olursunuz.Rahatsız etme modunuz açık kaldığı sürece rehber dışı kimse arayamaz sizi rehberdekiler için sıkıntı yok

Sağol hocam şimdi çözdüm olayı bir de arayan kişinin numarası görünmese tam kıyak olurdu :) :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sağol hocam şimdi çözdüm olayı bir de arayan kişinin numarası görünmese tam kıyak olurdu :) :)

Onu da görmezden geliverin artık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.