Jump to content
SametCan70

İphone 5c Saat Tarih Sorunu

Önerilen İletiler

Arkadaşlar,

İphone 5c kullanıyorum.. Saat tarih ile ilgili sorunum var ne yaptıysam düzeltemedim. Saat ve tarih sürekli kayıyor.. Elle ayarladım, otomatik al dedim, cihazı sıfırladım olmuyor.. Yardımcı olur musunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

İphone 5c kullanıyorum.. Saat tarih ile ilgili sorunum var ne yaptıysam düzeltemedim. Saat ve tarih sürekli kayıyor.. Elle ayarladım, otomatik al dedim, cihazı sıfırladım olmuyor.. Yardımcı olur musunuz?

Kaymaktan kastınız nedir? Ekran görüntüsü alarak kaymış şeklini gösterir misiniz ?

Hızlı yanıt için "Alıntı yapın"

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kaymaktan kastınız nedir? Ekran görüntüsü alarak kaymış şeklini gösterir misiniz ?

Şunu farkettim telefon açıkken yani kullanırken saat ve tarih düzgün gidiyor ama ne zaman uyku moduna girse garip birşekilde geriye doğru gitmeye başlıyor. Yani ileri gidecekken geri geri gitmeye başlıyor.. Ve tarihi ne zamana ayarladıysam o zamana kadar geri gelip duruyor. Uyku moduna girmediği sürece düzgün.. Çok garip internette okadar araştırdım herhangi bir yanıt ya da benzer sorun yaşayanı görmedim.. Birkaç haber var ama çözüm yok..

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şunu farkettim telefon açıkken yani kullanırken saat ve tarih düzgün gidiyor ama ne zaman uyku moduna girse garip birşekilde geriye doğru gitmeye başlıyor. Yani ileri gidecekken geri geri gitmeye başlıyor.. Ve tarihi ne zamana ayarladıysam o zamana kadar geri gelip duruyor. Uyku moduna girmediği sürece düzgün.. Çok garip internette okadar araştırdım herhangi bir yanıt ya da benzer sorun yaşayanı görmedim.. Birkaç haber var ama çözüm yok..

JB kullanıyor musunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayır kullanmıyorum

Çok garip..

Restore yaptığınızı söylemişsiniz. Peki temiz restore denediniz mi ? Yedeksiz yani?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bataryadan muhtemelen peki şarz nasıl gidiyor batarya durumu iyimi ?

İyi gidiyor yani 1 gün gidiyor.. İşin garibi şarjdayken de aynı durum sözkonusu...

Çok garip..

Restore yaptığınızı söylemişsiniz. Peki temiz restore denediniz mi ? Yedeksiz yani?

Temiz ve yedeksiz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.