Jump to content
ERKNKS

Clash Of Clans Bot

Önerilen İletiler

resim görünmüyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tapatalkdan upload ettim sıkıntı olmaması lazım ama bot un linkini veriyim isteyen arkadaşlarda faydalansın http://clashbot.org/forums/index.php?/topic/466-autoit-clashbot-57-recommended/page-13#entry4495 siteye üye olup indirebilirsiniz

Sent from my iPhone 6 Space Gray 16GB using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tapatalkdan upload ettim sıkıntı olmaması lazım ama bot un linkini veriyim isteyen arkadaşlarda faydalansın http://clashbot.org/forums/index.php?/topic/466-autoit-clashbot-57-recommended/page-13#entry4495 siteye üye olup indirebilirsiniz

Programın exesi içinde mevcut değil sendeki upload edip atabilir misin ?

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

indirdim fakat exe dosyası cıkmıyor autoit de. Virus programları ve defender da kapalı otomatik silmede yok. biri bunu  exe sini upload ederse seviniriz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dosyaların içine exe koymuyolar neden exe arıyosunuzki beleş bot bulmuşunuz autoit programını indirip çalıştırın botunuzu ben kullanıyorum hiç bi sıkıntı yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dosyaların içine exe koymuyolar neden exe arıyosunuzki beleş bot bulmuşunuz autoit programını indirip çalıştırın botunuzu ben kullanıyorum hiç bi sıkıntı yok

beleş bot bulmak ayrı bir olay. Auto nun sadece bot için yapılan program oldugunu sanıyordum, exe sını arıyorum dosyanın o yuzden meger ayrı bir otomasyon programıymıs ayrıca onu indirdim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.