Jump to content
ua-uni

iPad Kayıp Modu Hesabım Çalındı

Önerilen İletiler

arkadaşlar birisi bir şekilde icloud hesabımı ele geçirdi ve ipadimi kayıp moduna soktu. şuan genpa, apple türkiye ve iservice ankara ile kendi adıma faturam ve hesabımın kendi adıma olmasını göstersemde kayıp moddaki cihazi çöpe atıyoruz gibi saçma mantıksız ve müşterisini hiçe sayan bir cevap aldım. sizce bu cihazımı nasıl tekrardan aktif hale getirebilirim, apple usa ile iletişim kursam veyahut başka bir şekilde açtırabilirmiyim yoksa çöp mü gerçekten? şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

apple store git durumunu anlat tüm belgeler yanında olsun yardımcı olurlar belgelerin senin adını içermesi önemli.Diğer türlü çok zorlanırsın kırmak için genelde çalıntı telefonlar bir şekilde yapılıyor ama bildiğim kadarıyla orjinal apple ürünü olarak kullanamıyorsun.icloud hesabını tekrar geri almaya bak bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türkiyedeki apple'yi ara anlat ilgilenirler bi mail vercekler faturanın resmini yollucan amerikaya ordan açarlar benim başımada geldi benzer durum

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben yegenimin iphone 4 une icloud sifresini unuttugu icin bir yontem uygulamistim. Acildi fakat servis yok yazisi cikti. Yani hatti gormuyordu. Ama senin ipad wifi modelli ise belki isine yarayabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ayhan abim teşekkürler bir araştırayım çünkü apple türkiye hiç birşey yapmıyor kayıp modunda olan cihaz bir daha açılamıyor diyor her ne kadar mantıksızda olsa. diğer arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler fakat dediklerinizi denedim zaten saçmalık appledan kaynaklı hiç birşey yapmıyor.

edit: ayhan abi link verme imkanın varmı aramayla bulamadım.

tarihinde ua-uni tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Önce icloud paralonızı sıfrılayın mail adersinize gelir sıfırlama için link fakat mail adresinizi de kaybetiyseniz Apple başvurmaktan başka çareniz yok.

Fatura vs ile de ispatlayamıyorsanız başınıza geleni haketmişsiniz cihazınız gerçekten çöp.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.