Jump to content
ua-uni

iPad Kayıp Modu Hesabım Çalındı

Önerilen İletiler

Cihazı tekrar açabilmenize sevindim

Kesinlikle katılıyorum size beni yanlış anlamayın. Benim eleştirdiğim tek nokta hesap bilgilerini paylaşmış olmanızdı. Bunu geri alamayacağımıza göre üzerinde durmaya gerek yok. 

Üzerinde durulması gereken nokta dediğiniz gibi Apple Türkiyede insanların sizin probleminizi çözmeye yanaşmaması.

Bu işin peşini bırakmamanızı Apple U.S. e bu konuyu bildirmenizi tavsiye ediyorum.

direk apple usa mail adresi yok maalesef feedback kısmına yazdım gerekenleri.(hesabı paylaşma kısmında şöyle haklısınız kuzenim olacak saf notlara kaydetmiş telefonu satarken kendi hesabından çıkış yapmadığı içinde kolayca şifrem ele geçmiş oldu) umarım gereken uyarıyı yaparlar tr appstorea. ilginiz ve görüşleriniz için tekrardan teşekkürler..

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konuyu hortlatmis olacagim ama benzer bir sorun yasiyorum.

Soyleki ipad3 wifi kullanicisiyim. Ekranda kayip ipad yaziyor ve apple a ait olmayan bir mail adresi var.
Kilidi acmak ocin kaydirdigimda sifre istiyor. Bir ara etkinlestirmek icin pcye baglayin demisti. Onu yaptim. Pc ye bagladim. Apple sifrelerimi falan yeniledim. Pc yi yeniden yetkilendirdim. Ama ne pc den ne de icloud.com uzerinden kayip modundan cikaramadim.

Yapilacak birsry varmidir?

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.