Jump to content
mbariscicek

Adobe CC Master Collection March 2014 (MAC)

Önerilen İletiler

mgoktepe80    173
On 10.02.2016 at 09:50, flamenco yazdı:

Merhaba

Canon 750 makina var bende fakat raw ları açamıyorum yardımcı olabilirmisiniz..?

raw dosyaları için canon da nikonda sitelerinde RAW Codec Software adı altında driver gibi dosya yayımlar. Camera modelinize uygun olanı sisteminize kurarsanız sorunsuz her programda kullanırsınız.

tarihinde mgoktepe80 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PDF dosyalarını düzenlemek için Adobe Acrobat DC PRO arıyorum. İçinde var mı ? Ona göre indireceğim. Birde Adobe Flash Player yüklü bende. Onuda silmem gerekirmi indirip yüklemeye karar versem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mbariscicek    29
On 28 Temmuz 2016 at 01:45, serdarkiziltug yazdı:

PDF dosyalarını düzenlemek için Adobe Acrobat DC PRO arıyorum. İçinde var mı ? Ona göre indireceğim. Birde Adobe Flash Player yüklü bende. Onuda silmem gerekirmi indirip yüklemeye karar versem.

Flash Player silmene gerek yok ancak şu an CC 2015.2 güncellemeleri var Acrobat DC proyu direk creative cloud üzerinden indirip Zii Patcher ile patchleyebilirsin bu daha mantıklı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
15 saat önce, mbariscicek yazdı:

Flash Player silmene gerek yok ancak şu an CC 2015.2 güncellemeleri var Acrobat DC proyu direk creative cloud üzerinden indirip Zii Patcher ile patchleyebilirsin bu daha mantıklı olur.

Farklı bir yerden direk pro yu buldum tek başına, teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
soulfiesta    12

selam yükleme sırasında şu şekilde bir hata aldım, sebebi ne olabilir, fikri olan varmı arkadaşlar?

Yükleme başarısız oldu. Yükleyici yüklemenin başarısız olmasına neden olan hatayla karşılaştı. yardım icin yazılımın üreticisine danısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.