Jump to content
Technics

HALO iOsta !

Önerilen İletiler

Technics    643
Tüm zamanlar için iosta oynadığım en iyi 1-2 oyundan birisi olmuş. Grafikleri görsel şölen tadında, 2 li paket halinde satın alınırsa 21 tlye geliyor. 

Microsoft, Xbox platformu hayranlarının gözdesi, tüm zamanların en iyi, en popüler oyunlarından sayılanHalo'yu sonunda iOS platformuna getirdi. ''Spartan Strike'' ve daha önceden diğer platformlar için var olan ''Spartan Assault'' adlı iki oyun şu an App Store'da kullanıma hazır durumda. 

Microsoft'un Windows ve Windows Phone'lar için bir nevi ''özel'' olarak kabul edebileceğimiz uygulama, oyun vs. gibi şeyleri sürekli olarak iOS ve Android platformuna sunması, bir bakıma kendi kullanıcılarını kızdırmakta. Çünkü durum böyle olduktan sonran Windows Phone'u diğerlerinden ayıran, ona has şeyler de ortadan kalkmakta. Ancak bu tarz hamleler şirket bazında Microsoft'un oldukça işine yaramakta.

''Spartan Assault'' zaten neredeyse bir seneye yakın süredir Windows Phone mağazasında  yer almaktaydı. Hatta Ekim ayında ''Spartan Strike'' duyurulduğunda, sadece Windows ve Windows Phone platformlarına geleceğinden bahsedilmişti. 

Ancak her iki oyun da bugün iOS platformunda kullanıma hazır bir şekilde.

Geçen sene Mayıs ayında Windows Phone mağazasına gelen ''Spartan Assault''un üstünden geçen süre zarfı sebebiyle oyunu bildiğinizi varsayıyor ve yeni oyun ''Spartan Strike'' hakkında küçük birkaç bilgi vermek istiyoruz.

Bildiğimiz ''Halo'' evreni içinde geçen ''Spartan Strike''da, oyuncular ''Spartan'' rolünü üstlenerek ''Covenant'' ve ''Promethean''lara karşı savaşacaklar. Oyunun tüm olayları ''Halo 2'' bölgesinde geçecek. Oyunun oynanışı da tıpkı ''Spartan Assault'' gibi (ekranın yanında küçük kontrol paneli bulunmakta). 

kaynak webtekno

06-oyun.jpg

>https://www.youtube.com/watch?v=9qYZxNuVjcE

https://itunes.apple.com/us/app-bundle/halo-spartan-bundle/id986125962?mt=8

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Technics    643

Eski Halo değili tam anlamadım Gümüşkurt,  Sonuçta iosta ki ilk Halo. arcade den de öte bana rpg tadında geldi biraz daha sanki çoğu kullanımını zor bulmuş bana harika geldi kontroller :)

Yalnız bu eski halo değil yanlış Olmasın. Yeni versinlar arcade tadında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
s3rh47    635

Su Halo yu bir ben oynamadim galiba.

Itiraf ediyorum halen CS 1.6 oynuyorum :D ben eski oyun grafiklerini seviyorum malesef... Yeni oyunun grafikleri icinde kayboluyor insan..

Wolfenstein return to castle , cs hl 1.6 vs bu oyunlar vazgecilmez . 50 yasima gelsem yine oynarim. Hasretle özleyecegim hep bu oyunlari ilk defa oynadigim zamanlari..

tarihinde s3rh47 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Technics    643

sydicate vardı daha da eskiden benim de favorim oydu, eski oyunların yerini hiç bir şey tutmaz serhat bizim kisi güncel hevesler sadece :D

Su Halo yu bir ben oynamadim galiba.

Itiraf ediyorum halen CS 1.6 oynuyorum :D ben eski oyun grafiklerini seviyorum malesef... Yeni oyunun grafikleri icinde kayboluyor insan..

Wolfenstein return to castle , cs hl 1.6 vs bu oyunlar vazgecilmez . 50 yasima gelsem yine oynarim. Hasretle özleyecegim hep bu oyunlari ilk defa oynadigim zamanlari..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.