Jump to content
Expatriate

MacOS Sierra 10.12 Final Hackintosh Kurulumu

Önerilen İletiler

Expatriate    3.313

012-macos-sierra-970-80.jpg

Merhaba Arkadaslar.

MacOs 10.12 Sierra

MacOS Sierra.pngMacOSX.pngMacOS Sierra Siri.png

Siri sadece masaüstü için tasarlanmış yeni yetenekleri ile, Mac üzerinde görücüye çıktı. Ve bu Mac akıllı tek yolu bu değil. MacOS Sierra Eğer, en iyi fotoğraf yeniden keşfetmek daha güvenli online alışveriş ve cihazlar arasında daha sorunsuz çalışmasına yardımcı olur. Aynı zamanda değerli depolama alanını boşaltmak yardımcı olabilir. Şimdi Mac sizin için daha fazlasını yapar, böylece Mac ile daha fazlasını yapabilirsiniz.

indir.png

Not: Clover kullanicilari disk ustunde ufak bir bolum olusturup orada denesin lutfen!! Beta oldugunu unutmayiniz..

USB olusturmak icin asagidaki kodu kullaniniz

sudo /Applications/Install\ macOS\ Sierra.app/Contents/Resources/createinstallmedia --volume /Volumes/USB --applicationpath /Applications/Install\ macOS\ Sierra.app --nointeraction

sudo spctl --master-disable

3. Parti uygulamalar icin ustteki kodu Terminal 'e yapistiriniz

http://www.iatkosx86.tk/2016/06/guide-to-install-macos-sierra-developer.html?m=1

Yukarıdaki adresteki anlatım ile kurabilirsiniz

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LaZpanyoL    17

Teşekkürler beta olduğu için güzelim sistemimi mahvetmeyeceğim. Biraz beklemekte fayda var diye düşünüyorum :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mexmet    22

Clover legacy ile yukledim. Ses wifi calistirabildim. Uyku moduna aldigimda uyuyor fakat actigimda notebook-hdd isiklari yaniyor ama ekran siyah ve tepkisiz kaliyor. Bilgisayari komple kapatip acmam gerekiyor bu seferde hibernated te kapayip aciyor kendini. Bunu asmamin bir yoku varmi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.