Jump to content
adım ertu

iPad air batarya değişim sonrası

Önerilen İletiler

adım ertu    11

iyi  akşamlar arkadaşlar ipad air marka cihazımın bataryasını değiştirdim batarya değiştirmeden önce sadece şarj doluyor ibaresi vardı ekranda fakat cihaz açılmıyordu bu yüzden değiştirdim neyse bütün işlemleri doğru bir şekilde yaparak batarya değişimini sağladım fakat şuan cihazı açma tuşuna bastığımda herhangi bir tepki vermiyor ekran hiç ışık yakmıyor acaba sorun nedir. ayrıca bu cihazlarda ekran değişimi veya batarya değişimi yaptıktan sonra home+power tuşlarına basarakmı açmak gerekiyor yoksa sadece power tuşuna basınca açılıyormu teşekkür ederim

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tartarus    358

Telefonu kablosuyla bilgisayara tak iTunes aç. iTunes cihazı görmüyorsa cihazın içini aç ekran kablosunu kontrol et bence.

Baktın yine olmuyor, sertifikalı bir tamirciye götür.

Böylesine pahalı bir cihazın bataryasını nasıl gözünün yaşına bakmadan kendin değiştirmeye çalıştın, anlamış değilim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
darklord    10
iyi  akşamlar arkadaşlar ipad air marka cihazımın bataryasını değiştirdim batarya değiştirmeden önce sadece şarj doluyor ibaresi vardı ekranda fakat cihaz açılmıyordu bu yüzden değiştirdim neyse bütün işlemleri doğru bir şekilde yaparak batarya değişimini sağladım fakat şuan cihazı açma tuşuna bastığımda herhangi bir tepki vermiyor ekran hiç ışık yakmıyor acaba sorun nedir. ayrıca bu cihazlarda ekran değişimi veya batarya değişimi yaptıktan sonra home+power tuşlarına basarakmı açmak gerekiyor yoksa sadece power tuşuna basınca açılıyormu teşekkür ederim

Selamlar konuyu hortlatmış olacağım ama bende sizin gibi ipad airi açıp pişini değiştirdim herşeyi talimatlardaki gibi yaptım. Gayet iyi açıldı çalışıyor pil durumuda süper. Şöyle bir sorun var bazen kendiliğinden ekran kapanıyor ne home ne de power tuşuna bastığımda ekran açılıyor. Sanki kitlenmiş gibi. Sonra şarj aletini takıyorum hop elma logosu gelip yeniden kendiliğinden açıılıyor. Bu anlattığım olayı bazen yapıyor bazen hiç olmuyor. Acaba elektiksel bir durummu var. Siz nasıl hallettiniz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.