Jump to content
milenkin

Konuşan Kedi Emma

Önerilen İletiler

Konuşan hayvan ve hayvan oyunları yeni bir üyeye sahip! Konuşan Kedi Emma herkesin bayılacağı bir konuşan hayvan! Oyunu indirin ve eğlenin!

 

Konuşan Kedi Emma

 

2-Kitchen.jpg 5-Nail-salon.jpg 3-Bathroom.jpg 4-DressUp-room.jpg

 

 

 

tarihinde milenkin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanal Hayvan Bakma Oyunları sayesinde yeni arkadaşınız Bobbie ile tanışın! Herkes evcil hayvan oyunları gibi mobil oyunlardan ve 3 yaş oyunlarından haberdar. Mesela benim konuşan köpek veya konuşan kedi bu evcil hayvan oyunları arasındadır. Ama bu mobil oyun diğer konuşan hayvanlar oyunlarından çok farklı! Bu Sanal Hayvan Bakma Oyunları içinde evcil hayvan salonu, mini oyunlar, boyama kitapları ve daha birçok ilginç şey var. Yeni, sevimli evcil hayvanınızla hemen tanışın!

 

Apple App Store'den indir

 

 

My+Virtual+Pet+Bathroom.jpg My+Virtual+Pet+Kitchen.jpg My+Virtual+Pet+Costumes.jpg

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ho, ho, ho! Haydi gelin ve Benim Noel Baba Oyunları ve favori çocuklar için yılbaşı oyunları oynayın ! Konuşan Noel Baba Oyunları bundan güzel olamazdı! Mutlu bayramlar!

 

Konuşan Noel Baba

 

 

 

 

 

br.jpg dng.jpg bbdf.jpg mk.jpg

tarihinde milenkin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba! Artık konuşan hayvanlar arasında konuşan kediler gibi yeni bir arkadaşınız var. Maşa - Benim Konuşan Köpek yeni evcil hayvan oyunları ve sanal hayvan bakma oyunları arasında ön plana çıkıyor. Bu güzel konuşan kopek oyunu sayesinde bugüne kadar köpek bakma oyunları içinde görmediğiniz farklı oyunlar oynayabileceksiniz.

Maşa - Benim Konuşan Köpek

MashaTheDogMyVirtualPetGame.jpg MashaTheDogMyVirtualPetGame.jpg MashaTheDogMyVirtualPetGame.jpg My+Talking+Dog+Masha+Screenshot+Android+

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyaz, pofuduk ve çok sevimli bir evcil hayvan! Konuşan Kedi Oscar kalbinizi kazanacak yeni bir konuşan kedi oyunu! Sticker albümü, mini oyunlar, giysi giydirme oyunları, evcil hayvanlar, kedi boyama sayfaları, hayvan bakma oyunları ve bu konuşan kedi ile eğlenceli birçok özellik!

 

Konuşan Kedi Oscar: https://itunes.apple.com/tr/app/oscar-the-cat-virtual-pet/id1250412726?ls=1&mt=8

Screenshot1-space.jpg Screenshot2.jpg  Screenshot3.jpg  Screenshot1-ru.jpg

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konuşan Kedi Kimmy: Evcil Hayvan Oyunları diğer sanal hayvan oyunlar içerisinden kendini tamamen ayırmış olan çok özel bir konuşan kedi oyunu. Konuşan hayvanlar arasından konuşan kedi Kimmy ile süperstar dünyasını keşfet ve şöhret basamaklarını birer birer tırman! Bırak ‘benim konuşan kedi’ dediğin hayvanın dergi kapaklarında boy göstersin!

 

Konuşan Kedi Kimmy: Evcil Hayvan Oyunları: https://itunes.apple.com/tr/app/kimmy-superstar-fashion-cat/id1325516083?ls=1&mt=8

 

5.jpg  6.jpg  7.jpg 8.jpg

 

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kedi Oscar ve Emma ailelerine küçük konuşan kediler katılacağı için çok mutlular. Yeni doğan kediciklerle ile hayvan oyunları dünyası tamamen yeni bir seviyeye erişti. Hamile Konuşan Kedi Emma ‘ya hamileliği sırasında eşlik et, onu doktora götür, hediyeleri topla ve sanal hayvan Emma’yı anne olmaya hazırla! Hamile Konuşan Kedi Emma şimdi indir, konuşan hayvan oyunları ile eğlen, Emma ve Oscar’a yardım et, onların iyi bir anne ve baba olmalarında seninde katkın bulusun!

 

Hamile Konuşan Kedi Emma: https://itunes.apple.com/tr/app/pregnant-talking-cat-emma/id1343726438?ls=1&mt=8

 

1.1.+Living+Room.jpg 2.+Kitchen.jpg 6.+Dressup.jpg  7.+Examine+Room.jpg

 

 

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×