milenkin

Büyükler için Boyama Sayfaları

Bu konuda 6 ileti var

Büyükler için Boyama Sayfaları, yani yetişkinler için boyama kitabı ile hayal gücünüz canlansın. Bu kitap özellikle mandala boyama, hayvan ve diğer farklı şekillerdeki boyama resimlerinden zevk alanlar için hazırlanmıştır.

 

Büyükler için Boyama Sayfaları: https://itunes.apple.com/tr/app/coloring-book-for-adults-detailed/id1168591110?ls=1&mt=8

 

]14.jpg  Coloring+Pages+for+Adults+Android+Screen MANDALA-27.jpg 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Jung bile mandala boyamanın dinlendiriciliğinden bahsetmiştir ve Jung güvenir bir kişidir.  Büyükler için boyama kitabı çok popülerdir ve zamanla detaylı mandala boyama sayfaları daha popüler hâle gelecektir. En popüler anti-stres boyama sayfaları içinde mandala boyama oyunları üst sıradadır.

 

Büyülü Mandala Boyama Kitabı: https://itunes.apple.com/tr/app/magic-mandalas-detailed-coloring/id1202856050?ls=1&mt=8

 

3.png   11.jpg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Muhtemelen çocuklar için kedi boyama sayfaları ve oyunlarını görmüşsünüzdür ve bu yüzden bu oyunların sadece çocuklar için olduğunu sanmışsınızdır, oysa yetişkinler de boyama oyunları ve boyama sayfalarına bayılır.İki yüzden fazla renk seçeneğiyle bu sevimli kedi boyama sayfaları ve kedi çizimlerini dilediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Büyük yetişkinler için boyama kitapları topluluğuna katılın ve orijinal kedi çizimleri boyarken dinlenin.

 

Kedi Büyükler İçin Boyama

 

KediB%C3%BCy%C3%BCkler%C4%B0%C3%A7inBoya KediB%C3%BCy%C3%BCkler%C4%B0%C3%A7inBoya KediB%C3%BCy%C3%BCkler%C4%B0%C3%A7inBoya

 

 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hayvan boyama sayfası ile vahşi atların özgürlüğünü hissedin. Büyükler İçin At Boyama Kitabı ve yetişkinler için boyama kitapları birçok özelliğinin yanında anti stres yetişkin boyama kitabı olarak öne çıkar ve hayvan boyama sayfası ve boyama sayfası, rahatlatıcı özellikleriyle huzur verir.

 

Büyükler İçin At Boyama Kitabı

 

B%C3%BCy%C3%BCkler%C4%B0%C3%A7inAtBoyama B%C3%BCy%C3%BCkler%C4%B0%C3%A7inAtBoyama B%C3%BCy%C3%BCkler%C4%B0%C3%A7inAtBoyama B%C3%BCy%C3%BCkler%C4%B0%C3%A7inAtBoyama

 

 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

''Kediler ve köpekler''in savaşında köpeklerin tarafını tutanlar için yeni bir büyükler için boyama kitabı var. Yetişkinler İçin Köpek Boyama Sayfaları uygulaması sayesinde köpek resmi boyama yapabilirsiniz. Bayılacaksınız bu sayfalara! Hemen boyamaya başlayıp sıkıntı ve stresten kurtulun!

 

Köpek Boyama Sayfaları: https://itunes.apple.com/tr/app/dog-coloring-pages-for-adults/id1225866691?ls=1&mt=8

 

KöpekBoyamaSayfaları.jpgKöpekBoyamaSayfaları.jpgKöpekBoyamaSayfaları.jpgKöpekBoyamaSayfaları.jpg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap

  • Konuyu Görüntüleyen   0 kullanıcı

    No registered users viewing this page.