Jump to content
milenkin

Büyükler için Boyama Sayfaları

Önerilen İletiler

Büyükler için Boyama Sayfaları, yani yetişkinler için boyama kitabı ile hayal gücünüz canlansın. Bu kitap özellikle mandala boyama, hayvan ve diğer farklı şekillerdeki boyama resimlerinden zevk alanlar için hazırlanmıştır.

 

Büyükler için Boyama Sayfaları: https://itunes.apple.com/tr/app/coloring-book-for-adults-detailed/id1168591110?ls=1&mt=8

 

]14.jpg  Coloring+Pages+for+Adults+Android+Screen MANDALA-27.jpg 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jung bile mandala boyamanın dinlendiriciliğinden bahsetmiştir ve Jung güvenir bir kişidir.  Büyükler için boyama kitabı çok popülerdir ve zamanla detaylı mandala boyama sayfaları daha popüler hâle gelecektir. En popüler anti-stres boyama sayfaları içinde mandala boyama oyunları üst sıradadır.

 

Büyülü Mandala Boyama Kitabı: https://itunes.apple.com/tr/app/magic-mandalas-detailed-coloring/id1202856050?ls=1&mt=8

 

3.png   11.jpg

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Muhtemelen çocuklar için kedi boyama sayfaları ve oyunlarını görmüşsünüzdür ve bu yüzden bu oyunların sadece çocuklar için olduğunu sanmışsınızdır, oysa yetişkinler de boyama oyunları ve boyama sayfalarına bayılır.İki yüzden fazla renk seçeneğiyle bu sevimli kedi boyama sayfaları ve kedi çizimlerini dilediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Büyük yetişkinler için boyama kitapları topluluğuna katılın ve orijinal kedi çizimleri boyarken dinlenin.

 

Kedi Büyükler İçin Boyama

 

KediB%C3%BCy%C3%BCkler%C4%B0%C3%A7inBoya KediB%C3%BCy%C3%BCkler%C4%B0%C3%A7inBoya KediB%C3%BCy%C3%BCkler%C4%B0%C3%A7inBoya

 

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayvan boyama sayfası ile vahşi atların özgürlüğünü hissedin. Büyükler İçin At Boyama Kitabı ve yetişkinler için boyama kitapları birçok özelliğinin yanında anti stres yetişkin boyama kitabı olarak öne çıkar ve hayvan boyama sayfası ve boyama sayfası, rahatlatıcı özellikleriyle huzur verir.

 

Büyükler İçin At Boyama Kitabı

 

B%C3%BCy%C3%BCkler%C4%B0%C3%A7inAtBoyama B%C3%BCy%C3%BCkler%C4%B0%C3%A7inAtBoyama B%C3%BCy%C3%BCkler%C4%B0%C3%A7inAtBoyama B%C3%BCy%C3%BCkler%C4%B0%C3%A7inAtBoyama

 

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

''Kediler ve köpekler''in savaşında köpeklerin tarafını tutanlar için yeni bir büyükler için boyama kitabı var. Yetişkinler İçin Köpek Boyama Sayfaları uygulaması sayesinde köpek resmi boyama yapabilirsiniz. Bayılacaksınız bu sayfalara! Hemen boyamaya başlayıp sıkıntı ve stresten kurtulun!

 

Köpek Boyama Sayfaları: https://itunes.apple.com/tr/app/dog-coloring-pages-for-adults/id1225866691?ls=1&mt=8

 

KöpekBoyamaSayfaları.jpgKöpekBoyamaSayfaları.jpgKöpekBoyamaSayfaları.jpgKöpekBoyamaSayfaları.jpg

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Orjinal dinazor boyama oyunları ve hayvan oyunları burada! Bu yepyeni yetişkinler için boyama kitabı Jurassic devrine hayran bütün yaratıcı ruhlar için oluşturuldu. Bu yetişkinler için boyama kitapları sayesinde dinlenin ve dertlerinizi unutun!

 

Dinazor Boyama Oyunları: Yetişkin Boyama Kitabı: https://itunes.apple.com/tr/app/dinosaur-coloring-pages-for-adults/id1229696222

 

AdultDinosaurColoringPages.jpg AdultDinosaurColoringPages.jpg AdultDinosaurColoringPages.jpg

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Matbu boyama kitabınızdaki tüm çizimleri boyadığınızda tekrar boyama yapamamak sinir bozucudur. Ama sanal boyama sayfaları sayesinde boyamak hiç bitmeyen bir eğlence olacak. Biz de Alfabe Boyama Sayfası ile alfabe boyama oyunlarını yaratarak büyükler için boyama kitabını oluşturduk.

 

 

Alfabe Boyama Sayfası: https://itunes.apple.com/tr/app/alphabet-coloring-pages-for-adults/id1238602236?ls=1&mt=8

 

 

AlphabetColoringPages.jpgAlphabetColoringPages.jpgAlphabetColoringPages.jpg

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×