Jump to content
endorphine

Buraya kadarmış....

Önerilen İletiler

Sonuçta ios android e göre oldukça kapalı bir sistem. Öyle oluncada sorunlarda daha az oluyor tabi. Bakın hiç olmuyor demiyorum :) . Forumdaki soru cevap bölümünden de belli. Aslında tercih tamamen kullanıcıya bağlı. Şu an kullandığım cihazdanda gayet memnunum. Bence eskiyi atıp yeni bir iphone almadan önce bir android deneyimi yaşanmalı diye düşünüyorum. Tabi alınacak cihazda çok tırt olmazsa iyi olur. 

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sonuçta ios android e göre oldukça kapalı bir sistem. Öyle oluncada sorunlarda daha az oluyor tabi. Bakın hiç olmuyor demiyorum . Forumdaki soru cevap bölümünden de belli. Aslında tercih tamamen kullanıcıya bağlı. Şu an kullandığım cihazdanda gayet memnunum. Bence eskiyi atıp yeni bir iphone almadan önce bir android deneyimi yaşanmalı diye düşünüyorum. Tabi alınacak cihazda çok tırt olmazsa iyi olur. 

Aynen ben alsam herhalde xiaomi cihazlarından alırım. Çok iyi cihazlar, mesela power bankını kullanıyorum. Adamlar yapmış valla, helal olsun. Artı cihazın yazılımı ile her türlü oynuyorsun. İstediğin zaman değiştir. Bir çok yazılım yapılıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mi nin powerbanki bendede var 20000 lik olandan gercekten cok guzel urun. Gerci bu p1 aldigimdan beri(3aydir) pil sorunu diye birsey kalmadi. Gps dahil hersey acik full parlaklikta iki gunde zor bitiriyorum pili. Mesela suan sabah 8 de cektim 2:50 dakika ekran suresi sarjim ℅75  :).

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mi nin powerbanki bendede var 20000 lik olandan gercekten cok guzel urun. Gerci bu p1 aldigimdan beri(3aydir) pil sorunu diye birsey kalmadi. Gps dahil hersey acik full parlaklikta iki gunde zor bitiriyorum pili. Mesela suan sabah 8 de cektim 2:50 dakika ekran suresi sarjim ℅75  :).

Çok iyiymiş, zaten Lenovo cihazlarının en belirgin özelliği pil sürelerinin uzun olmasıdır. iPhone cihazlarının kötü bir yanıda pil süreleri, benim 5s mesela şarj yönünden çok kötü ama power bank ile bunu aştık.

Ama işte bir Android ile yapamam. iPhone olacak illa çok para ama alışkanlık işte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İphone kullanırken bende bir ara powerbank kullanıyordum. Artı yük getiriyordu bana. Bazende şarj etmeyi unutuyordum. :)

tarihinde endorphine tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

soyleye soyleye nazra deyirdim cihazima. dun 2 metreden oylebir dusurdumki paramparca oldu dedim telefon  dustukten sonra bile yerde 3 sefer daha dondu, dusunun nasil siddetli dusurdum. Allahtan camda bir sey yok arka kasada cizikler oldu . bunada sukur. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun. :)

On 29.11.2016 at 0:13 PM, BEKIR27 yazdı:

soyleye soyleye nazra deyirdim cihazima. dun 2 metreden oylebir dusurdumki paramparca oldu dedim telefon  dustukten sonra bile yerde 3 sefer daha dondu, dusunun nasil siddetli dusurdum. Allahtan camda bir sey yok arka kasada cizikler oldu . bunada sukur. :) 

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.