wedoman

Profil Düzenleme Önerisi

Bu konuda 4 ileti var

Oluşturuldu: (düzenlendi)

Merhabalar,

Uzun zamandır dikkat ettiğim fakat bahsetmediğim ve hoşuma gitmeyen bir özelliği yazmak istedim. Profil düzenleme bölümünde kullandığımız versiyonları seçebildiğimiz bölümde hala eski versiyonlar mevcut. Bu konuda en azından bir güncelleme yapılması gerekir diye düşünüyorum. Ayrıca kullandığımız hat kısmında da avea yerine türk telekom ile değiştirilirse daha güzel olur.

wedoman tarafından düzenlendi
1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Önerileriniz için teşekkürler en kısa zaman da bunlarla ilgileneceğiz.
Teşekkürler.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On ‎04‎/‎01‎/‎2017 at 6:32 PM, wedoman yazdı:

Merhabalar,

Uzun zamandır dikkat ettiğim fakat bahsetmediğim ve hoşuma gitmeyen bir özelliği yazmak istedim. Profil düzenleme bölümünde kullandığımız versiyonları seçebildiğimiz bölümde hala eski versiyonlar mevcut. Bu konuda en azından bir güncelleme yapılması gerekir diye düşünüyorum. Ayrıca kullandığımız hat kısmında da avea yerine türk telekom ile değiştirilirse daha güzel olur.

Merhaba

Gecikmeden ötürü öncelikle özür dilerim.

Gerekli düzenlemeyi yaptım.

Yurtdışındaki üyelerimizde kullandıkları operatör ismini listede görmek isterse memnuniyetle eklerim.

PM yolu ile bana operatör isimlerini yollamalar yeterlidir..

İyi forumlar.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Expatriate yazdı:

Merhaba

Gecikmeden ötürü öncelikle özür dilerim.

Gerekli düzenlemeyi yaptım.

Yurtdışındaki üyelerimizde kullandıkları operatör ismini listede görmek isterse memnuniyetle eklerim.

PM yolu ile bana operatör isimlerini yollamalar yeterlidir..

İyi forumlar.

bu siteyi yaklaşık 6 sene önce ilk 4s'imi aldığımda tanımıştım ve hiç çizgisini bozmadan devam eden ve kullanıcılarının şikayetlerine, önerilerine kulak verip en hızlı şekilde yardım etmeye çalışan tek forum sitesi diyebilirim. yaptığınız belki ufak birşey olabilir fakat yıllar önce bu forum neyse şu anda o. ne tartışma var ne kavga ne gürültü. bu arada forum sessiz gibi gözüksede herkes pusuda gizli gizli takip ediyor :) 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyen   0 kullanıcı

No registered users viewing this page.