ReSuL-21

iOS 10.2 Yalu Jailbreak Yayınlandı

Bu konuda 1.296 ileti var

Kamera uygulanasına resimde ki gibi tarih formatını ekleyebileceğim tweak var mı jb yi sırf bu özelliğinden dolayı yapabilirim o derece istiyorum
6a4f30d1c8cfe236d116817eea058193.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kamera uygulanasına resimde ki gibi tarih formatını ekleyebileceğim tweak var mı jb yi sırf bu özelliğinden dolayı yapabilirim o derece istiyorum

6a4f30d1c8cfe236d116817eea058193.jpg

Tweak olarak değil ama isterseniz AppCake de Secret Toolbox var işini görür Dostum

61b9e540748e32e43dbdf106f7a9122c.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Telefonum iphone 7 pus. Globalmi Gsm mi bilmiyorum. şu anki versiyonum 10.2. Telegram ile 10.2.1 kaydı aldım. Tam olarak emin olamadım acaba hata mı verdi, ekran görüntüsünü yolluyorum. Acaba yapabilmiş miyim? Herhangi bir hata yapmış mıyım?

shsh2.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba, cydia yükledim telefonuma fakat repoların içleri boş neden olabilir, telefonum iphone 6

sek77 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar yeri mi bilmiyorum ama bi sorunum var iphone 7 plus jailbreak yaptım tweek yükleniyor menüde görünüyor ama ayarlar kısmında görünmüyor yardımcı olursanız sevinirim tşk ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İphone 7 plus jb yaptım derken sende nasıl oluyor biz sadece iconu şuan ekranda görmeye razıyız cevplarsan sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mer iphone jb yaptim derken

Arkadaşlar yeri mi bilmiyorum ama bi sorunum var iphone 7 plus jailbreak yaptım tweek yükleniyor menüde görünüyor ama ayarlar kısmında görünmüyor yardımcı olursanız sevinirim tşk ederim

İphone 7 plus jb yaptım derken sende nasıl oluyor biz sadece iconu şuan ekranda görmeye razıyız cevplarsan sevinirim

Yalu beta3 iPhone 7 10.1 ve 10.1.1 sürümlerini destekliyor fakat tam stabil değil .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, sek77 yazdı:

Arkadaşlar merhaba, cydia yükledim telefonuma fakat repoların içleri boş neden olabilir, telefonum iphone 6

Repolari güncellemen gerekiyo 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyen   0 kullanıcı

No registered users viewing this page.