Jump to content
OLD BOY

iPhone X Fiyatı !

Önerilen İletiler

Fiyatının mantıksızlığını geçtim ios 11 rezaleti düzelmezse iphone 8 ve x almak akıl karı değil gerçekten. ABD den 8 plus getirttim 3 gün içinde satıp ios 10 lu iphone 7 mi geri aldım. İphone ları şimdiye kadar sattıran işletim sistemi gün geçtikçe ios tan uzaklaşıp android işletim sistemine benzemekte, süslü püslü ve işlevsellikten uzak.

11.1 de durum düzelmezse söylediğinize katılmak daha mümkün. Onun dışında yine bazı hatalar ve takılmalar ki bence düzelecek, ios halen ios ve gayet işlevsel. Fakat 11 şuana kadar can sıkmıyor değil o doğru. 11.1 merakla bekleniyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On 10/24/2017 at 11:13, BraveheartJK yazdı:

11.1 de durum düzelmezse söylediğinize katılmak daha mümkün. Onun dışında yine bazı hatalar ve takılmalar ki bence düzelecek, ios halen ios ve gayet işlevsel. Fakat 11 şuana kadar can sıkmıyor değil o doğru. 11.1 merakla bekleniyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

11.0.2 ve 11.1 beta ile kullandım 8 plus ı inanın 11.1 de umutsuz; apple da güncellemelerin sorunsuz calistiğı yıllarda .1 .2 güncellemelerini dört gözle beklerdik çünkü stabil ve yeniliklerle gelirlerdi. Günümüzde yeni sürümü ortaya atıyor sonra da betalarla sadece düzgün çalışır hale getirmeye uğraşıyorlar klasik olacak ancak gerçekten Jobs ın kemikleri sızlıyordur. Macbook pro fiyatına telefon satmak nedir? 999 dolara satılan telefonu.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya arkadaşlar merak ediyorum da Iphone 6s-7s veya 5s çıktığında alanlardan değilmisiniz. o cihazlar o zaman Türkiye nin fiyatlarına yakınmıydı da alındı yada 7S e ilk çıktığında 4000 tl vermediniz mi veya hat üstüne 24 ay vade ile 6000 tl ye almadınız mı yoksa. hiç kimse yok çok pahalı yok alınmaz demesin boşuna. Samsung Lg Sony HTC gibi cihazlara ilk çıktığında 4-5 bin tl verip sonra yarı fiyatına bile zor sattıp pişman olmadınız mı hiç. 

arkadaşlar şu bir gerçek ne kadar pahalı olsa da bu cihazı yine bir çoğumuz alıcak imkanlarını zorlayıp alıcak. Samsung S8+ i 3 gün zor kullandım veya Note 8 i aynı şekilde, bu cihazlara o kadar para verip pişman olmaktan ise yine Iphone X alırım. 

şimdi çoğu arkadaşımız yok öyle yok böyle yok senin paran vardır deyip duracak ama yanılıyorsunuz bana deli veya aptal demeden kendinizi de düşünün nelere ne verip vermediğinizi???

• Like 1
  • Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iPhone X suan pahali, piyasaya dusupte kontratli alanlar bunlari satmaya basladiginda fiyatlar dusecektir. Ben buna 900€ dan fazla vermeyi dusunmuyorum ki bu bile bana göre yüksek bir rakam. 

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.