Jump to content
OLD BOY

iPhone X Fiyatı !

Önerilen İletiler

i8,i7plus, i10 hepsini kullanmış birisi olarak çok net söyleyebilirim ki, ios 11 sadece i10 için tasarlanmış. Kullananlar anlamışlardır ne demek istediğimi. Eski cihazlarda stabilite yok, 3d touchı bile kaldırma nedenleri ios11 li i10 kullanınca anlıyorsunuz. Apple bilhassa son 1-2 senedir bence gerçekten kötü yönetiliyor. Bu senenin en büyük saçmalığı i10 öncesi çıkartılan i8di. Çok gereksiz bir hamleydi. Hani 7s falan çalışsalar anlayacak insan ama yeni model adıyla geliyor ve hiç bir şey getirmeyen bir ara model oluyor. Önümüzde ki yıl bakın, i8 apple tarihinin 5c dahil en az satılan cihazı olacak bence.

Bunun dışında yeni ios yapıyorsun geçen senenin amiral gemisi 7pluslarda bile çalışmıyor adam gibi, 3d touchın zaten i10 için tüm cihazlardan kaldırılması fiyaskonun fiyaskosu. Ben anlamadım bu sene neler olduğunu gerçektende.

3d touch beta4 ile geri geldi. Ve ios11 11.2 ile stabil bir hal alacağını beta4 ile de gösterdi. Şuan 7 plusta ben memnunum. Pil ve bazı detaylar hariç şükür dedim. Ama kötü yönetildiği ve 8in ara model niteliğinde olması gibi eleştirilerinize ben de kesinlikle katılıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Telefonu kontratsız nasıl alabilirim usadan yol yordam bilen anlatırmı newyorkta 16 mağazada yok unloced

tarihinde mancesters tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, BraveheartJK yazdı:

3d touch beta4 ile geri geldi. Ve ios11 11.2 ile stabil bir hal alacağını beta4 ile de gösterdi. Şuan 7 plusta ben memnunum. Pil ve bazı detaylar hariç şükür dedim. Ama kötü yönetildiği ve 8in ara model niteliğinde olması gibi eleştirilerinize ben de kesinlikle katılıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

geri geleceği söylenmişti zaten de neden kaldırıldığını açıklasalar daha iyi olacaktı :) ios 10 bariz daha iyiydi ios11e göre benim için BraveheartJK hocam ama düzene girdiyse yavaş yavaş çok sevindim.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On 25.11.2017 at 23:49, mancesters yazdı:

Telefonu kontratsız nasıl alabilirim usadan yol yordam bilen anlatırmı newyorkta 16 mağazada yok unloced

San franciscodan 6s alırken sim free 6s demiştim ve getirmişlerdi. Şu an X lerde stok sorunu vardır belki. T-mobile veya at&t ile konuşun. Sonuçta alırken hat paketli değilde direk peşin alacaksınız. Telefonu hemen unlock yapabilirler. 

Tabii bu dediklerim hep varsayım. Operatörler ile konuşmanız gerek

tarihinde Sinan3 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.