Jump to content
terry134

Kopyala & Yapıştır ve Kulaklı Hk.

Önerilen İletiler

Merhabalar,

ios 10.3.3 kullanıyorum. Mesela internette gezerken veya bir maildeki yazıyı, "Kopyala" yöntemiyle kopyalıyorum. 1-2 gün sonra bu yazıyı bir yere yapıştırmak istediğimde "Yapıştır" yazısı çıkmıyor. Belli bir süresi mi var unutmak için? Yani başka bir yazı kopyalayana kadar öncekini hafızasında tutmak durumunda değil mi? Umarım anlatabilmişimdir, teşekkürler.

2.sorum ise telefonda kulaklık takılı olmasına rağmen bazen bir video açarken ses hoparlörden geliyor. Kulaklığı çıkarıp yeniden takınca, bu sefer kulaklıktan gelmeye başlıyor. Nadir olsa da çözemedim sebebini.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

ios 10.3.3 kullanıyorum. Mesela internette gezerken veya bir maildeki yazıyı, "Kopyala" yöntemiyle kopyalıyorum. 1-2 gün sonra bu yazıyı bir yere yapıştırmak istediğimde "Yapıştır" yazısı çıkmıyor. Belli bir süresi mi var unutmak için? Yani başka bir yazı kopyalayana kadar öncekini hafızasında tutmak durumunda değil mi? Umarım anlatabilmişimdir, teşekkürler.

2.sorum ise telefonda kulaklık takılı olmasına rağmen bazen bir video açarken ses hoparlörden geliyor. Kulaklığı çıkarıp yeniden takınca, bu sefer kulaklıktan gelmeye başlıyor. Nadir olsa da çözemedim sebebini.

Kulaklık girişini kürdan yardımıyla temizleyin, büyük ihtimal toz birikmiştir içinde.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.