Jump to content
Robinson_C

Telefonları Sıfırladım Ama Etkinleştirme Şifrelerini Unuttum

Önerilen İletiler

Iphone 5s ve Iphone 4 telefonlarım vardı bunları sıfırladım sıfırlarken de yeni hesap oluşturdum ardından yeni telefonları kullanmaya başladık bu telefonları uzun bir süre boyunca kullanmadım, bende gidim satım dedim adam telefonları aldı açmaya çalıştığın da etkinleştirme şifresi istedi bende ne mailleri nede şifreleri biliyorum ayrıca fatura da yok bu aşamadan sonra ne yapabilirim, yoksa bir bardak sumu içmeliyim üzerine,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya şifreyi hatırlıcaksınız yada faturasını bulacaksınız.. bunların dışında aktif edemezsiniz...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bilgisayarda itunes ile yedek aldıysanız itunes ile etkinleştirmeyi deneyin

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Apple ara, en azından mail adresi hatırlıyorsan yardımcı olabilirler..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Muhtemelen telefonlar senin de değildir. Seninse bile, maili bilmiyorsun ki imkansız çünkü etkinleştirme esnasında mailin bir kısmını söylüyor oradan bir şekilde hatırlaman lazım, fatura yok (benim 10 sene önce aldığım s1 in bile faturası duruyor), yedek yok. O zaman o telefonları nereden aldıysan oraya bırak. Açamazsın. Bu kadar basit.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, erdemsaid yazdı:

Muhtemelen telefonlar senin de değildir. Seninse bile, maili bilmiyorsun ki imkansız çünkü etkinleştirme esnasında mailin bir kısmını söylüyor oradan bir şekilde hatırlaman lazım, fatura yok (benim 10 sene önce aldığım s1 in bile faturası duruyor), yedek yok. O zaman o telefonları nereden aldıysan oraya bırak. Açamazsın. Bu kadar basit.

Telefonlar benim yurt dışından gelirken eşime ve bana iki tane telefon getirdim onları kullanmaya başlayınca bunları bir köşeye kaldırdım ardından resimlerin yediğini aldım. Daha sonra yeni bir hesap açarak telefonları sıfırladım dursun satarım diye bekledim o sıra unuttum gittim geçenlerde buldum açtım satayım diye ne şifresini nede mail adresini hatırlamıyorum durum bundan ibaret sen düzenli terbitli olabilirsin bu iyi bir şey aferin sana, 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haha kenara iki tane fazladan iphone alinmis sonra hesaplari unutmusmus nice story bro kiminse git iade et

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.