Sign in to follow this  
Followers 0
e6750

Konuşma Esnasında Ekranın Kilitlenmemesi

26 posts in this topic

Arkadaşlar konuşma esnasında iPhone 4 en ufak bir harekette dokunmatiğin kilidini kaldırıyor, bazen sesi kapatıyor, bazen rehbere giriyor vs. Tabi yüzüm değince yapıyor bunları, durduk yere değil. Bunun için bir çözüm var mı? Telefonu kulağıma yapıştırmaktan bıktım artık. Uygulama ya da bir taktik, ne yapmalı?

Saygılar.

o olay bendede oluyor,psikolojimi bozdu valla ustad:S

Bu maalesef Proximity Sensör problemi. Yapılacak hiçbir şey yok. Aynı sorunu ben de yaşıyorum.

aynen ya cok kotu tel cogu zaman kapaniyor gorusme sirasinda tus kilidi falan program yokmu ya zaten bos iskelet yerim iphonu ya

Herkesi bilmem ancak genel bir sorun=)

iphone 4'ün donanımsal sorunlarından biridir. Diğeri ise "antenna issue" olarak geçen 3g açıkken telefonun şebeke kaybetmesidir.

Herkesi bilmem ancak genel bir sorun=)

iphone 4'ün donanımsal sorunlarından biridir. Diğeri ise "antenna issue" olarak geçen 3g açıkken telefonun şebeke kaybetmesidir.

Şebeke tamamen mi kayboluyor, yoksa azalmayı mı kast ediyorsunuz? Bende 1-2 çubuk düşme oluyor da genelde. Yoksa vodafone mu sorumlu bundan :)

Şebeke tamamen mi kayboluyor, yoksa azalmayı mı kast ediyorsunuz? Bende 1-2 çubuk düşme oluyor da genelde. Yoksa vodafone mu sorumlu bundan :)

Eğer 3g açıkken telefonun sol tarafına dokunurken 1-2 bar düşüyorsa veya tamamen şebeke kayboluyorsa o da antenna issue olarak geçen problemdir. Silikon bumper kullanımı ile çözülüyor.