Jump to content
reinamartini

iPhone Oyun İstek Ve Yardım Başlığı

Önerilen İletiler

Su facebook da zynga nın texas holdem i war onun iphone app i olarak 300k -1m gibi versiyonları mevcut apptrackrda kırılmıslarını buldum ama hesabıma 1m fln gecmedi bnm gibi aynı sorunu yasayan warmı ?yada kendi kullanıp olumlu sonuç alıpta bana link werebilek olan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Su facebook da zynga nın texas holdem i war onun iphone app i olarak 300k -1m gibi versiyonları mevcut apptrackrda kırılmıslarını buldum ama hesabıma 1m fln gecmedi bnm gibi aynı sorunu yasayan warmı ?yada kendi kullanıp olumlu sonuç alıpta bana link werebilek olan

???????*?????

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Berkaycım dikkat edersen açıklamalrında starter yazar,yani yeni başlarken kullanabilirsin sadece onu. ama şöyle yapabilirsin, başka bir linkten 5M indir mesela,başka bir tane de facebook aç kendine,ilk telefondan gir,hemen olmasada bir sonraki gün verir 5M,sonra kendine atarsın chipleri ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
guzelmiş kardesimden denerim abi saol:D texas 4 ever ama rus pokeri olsa daha ii onda daha iyiyim:d
Valla hold'em üstüne tanımam, kıbrıstayken az oynamadım :D birde tazı yarışları vardı,orda saatle harcardık :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.