Sign in to follow this  
Followers 0
rewshenbir

Smurf (hİle) + resİmlİ anlatim

67 posts in this topic

Selam arkadaşlar smurf şirinler köyü oyununu severek oynayan arkadaşlar vardır biliyorum

yanlız severek oynayan arkadaşlar belki bu hileyi öğrendikten sonra artık sevmeyerek oynayacaklar ve çok çabuk sıkılıacaklar ama hereşeyi bilmek hakkınızdır ilkesi ile anlatıyorum :D

resimler herşeyi anlatıyor önce ayarlardan saat ayarlarını otomatik ayarla seçeniğini kaldırıyoruz

daha sonra menü tuşuna basarak smurfu açıyoruz ve görev veiyrouz sonra multitaskingi açıp (menüye çift tıklayarak) ayarlar menüsündeki saati seçiyor ve saaati ileri alıyoruz sonra direk menü tuşuna basıp tekrar smurfu açıyoruz ve işte zaman ileri gitti :)

post-14127-13786389305073_thumb.jpg

post-14127-13786389305391_thumb.jpg

post-14127-13786389305678_thumb.jpg

Edited by rewshenbir

dostum tşkler :)

rica ederim dostum nedemek :) saatlerce beklemek sıkmıştı gerçekten :D

bunu oyun ilk çıktığında bulup yapmıştım.. 21 level oldum ama iyicene bayıyor oyun sonlara doğru... diğer köylere bakıyorum adam para veripte bana yaklaşmış :)

iyi paylaşım teşekkrelr

bunu oyun ilk çıktığında bulup yapmıştım.. 21 level oldum ama iyicene bayıyor oyun sonlara doğru... diğer köylere bakıyorum adam para veripte bana yaklaşmış :)

iyi paylaşım teşekkrelr

evet gerçekten millet ne paralar veriyor bunun için bir arkadaşım da geldi para vereckti son dakikda fark ettik te allahtan para kaptırmadık :)

istek olursa yakında buradan sınırsız şirin çileği hilesini yayınlayabilirim..

ama oyun dahada sıkıcı olacak haberiniz olsun..

cilek hilesi varmi

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By engineer79
      Dirt 3, Codemasters ve Feral Interactive tarafından OS X için geliştirilmiş ve 29 Ocak 2015 itibariyle yine aynı firmalarca dağıtımına başlanmış Rally / Offroad Racing tarzında bir oyundur.

>https://www.youtube.com/watch?v=ugnzfvJ_bAo

Minimum Sistem Gereksinimleri:

OS X 10.9.5 (Yosemite OS uymludur.)

Intel Core 2 Duo 2.0 Ghz İşlemci

4 GB RAM Sistem Belleği

256 MB vRAM Paylaşımsız Grafik Kartları (ATI X1xxx, ATI HD2xxx, Intel GMA, Intel HD3000, nVidia 3xxx, nVidia 7xxx, nVidia 8xxx ve nVidia 9400 kartlarda çalışmaz.)

MAC OS Genişletilmiş (Büyük-Küçük Harfe Duyarlı) olarak formatlanmış disklerde çalışmaz.

Oyun Torrent Linki:

Download torrent     

Crack Torrent Linki:

Download torrent     

Oyun Kurulumu: 

1.  Yukarıda verdiğim oyun torrenti ve crack torrentini indirdikten sonra oyun torrent linkinden gelen dosyaları birleştirin.  Elde edeceğiniz .DMG dosyası içerisinden oyun ikonunu Uygulamalara sürükleyin. 

2.  Uygulamalara sürüklediğiniz oyun ikonuna tıklayıp oyunu açmadan ikon üzerine sağ tıklayın ve Paket İçeriğini Göstere tıklayarak şu yola gidin:

MacOS -- DiRT 3 Complete Edition

Bu klasör içerisindeki Dirt 3 Complete Edition dosyası yerine crack linkinden gelen gelen yeni dosyayı kopyalayın.

3.   Uygulamalar/İzlencelerde yer alan Terminali açın ve şu satırı yapıştırıp Enter'a basın:

chmod a+x /Applications/DiRT\ 3\ Complete\ Edition.app/Contents/MacOS/DiRT\ 3\ Complete\ Edition

Bu sefer de yine Terminale Exit yazıp Enter'a basarak çıkın.

4.   Oyunu çalıştırın ve oyun menüsünde Support/Updates'e gidip güncellemeleri kapatın.

5.   Güle güle oynayın.

Not:  Oyun logo.bmp dosyasıyla alakalı bir hata verirse yapmanız gereken sadece şu:

Oyun ikonuna sağ tıklayıp Paket İçeriğini Gösteri seçip şu Contents klasörü içerisindeki Info.plist dosyasını açarak FeralVersionType 2 olan veriyi FeralVersionType 6 olarak düzeltip dosyayı kaydederek çıkın.

Saygılar.

• By KadirTintas_1903
      Yılın iPhone Uygulaması: Replay Video Editor
      Yılın iPhone Oyunu: Threes!
      Yılın iPad Uygulaması: Pixelmator
      Yılın iPad Oyunu: Monument Valley
      Yılın En İyi İkinci iPhone Uygulaması: Elevate Yılın En İyi İkinci iPhone Oyunu: Leo's Fortune Yılın En İyi İkinci iPad Uygulaması: Storehouse - Visual Storytelling Yılın En İyi İkinci iPad Oyunu: World of Tanks Blitz     2014'ün En İyi iPhone Uygulamaları Hyperlapse ProCam 2 24me Smart Personal Assistant Swiftkey Klavye 1 Password Zomato CameraPlus TRAFI Türkiye Toca Lab Foto Türk Speak & Translate -Live Voice Kaave Falı Cinamatic IFTTT Gözlük Haber BiTaksi Fantastical 2 Human Litely Yoga Studio Bubl Draw Matter Storehouse GoodReader Kitchen Stories Slice Fractions

2014'ün En İyi iPad Uygulamaları
      AirPano Travel Star Walk 2 Hanx Writer VSCO CAM busuu Yazarlar Gazeteler Toca Nature FotoTürk Auxy Flickr Post-it Plus Penguen Dergisi ProCam XL 2 Microsoft Word Cinamatic Yoga Studio Fantastical Studio 2 for iPad Litely Numerics Slice Fractions

2014'ün En İyi iPhone Oyunları
      Monument Valley World of Tanks Blitz Smash Hit Rules Hitman GO! Ottomania Kiwanuka FIFA 15 Ultimate Team Modern Combat 5: Blackout Godus Star Wars: Commander CSI: Hidden Crimes Spellfall: Puzzle Adventure FarmVille 2 Ruzzle AdventurE RETRY Spider Man Unlimited Star Chef Rival Knights Boom Beach Crazy Taxi City Rush BioShock Bicolor Trials Frontier Table Tennis Touch Etherlords Resimli Kelime Bulmaca Royal Revolt 2 Galaxy Run Beach Buggy Racing

• By engineer79
      Five Nights at Freddy's, psikolojik korku (survival) türünde ilk olarak 8 Ağustos 2014'te PC için çıkmış, ayrıca Android ve iOS versiyonları da mevcut; dağıtımı Steam, Appstore ve Google Play Store tarafından yapılan bir oyundur.  Bu paylaşımda oyunun PC versiyonunun OS X için port edilmiş (Wineskin port) versiyonunu paylaşıyorum.  

>http://www.youtube.com/watch?v=Ws-yd9YPfdE

Intel 64 bit işlemci

2 GB RAM Sistem Belleği

Minimum paylaşımsız 512 MB vRAM nVidia veya ATI grafik kartları (1 GB vRAM grafik kart sahipleri, oyunu genel olarak sorunsuz çalıştırabileceklerdir.) 

MAC OS X 10.8.5 (Yosemite OS uyumludur.)

Oyun Torrent Linki:

http://thepiratebay.se/torrent/10899936/Five_Nights_at_Freddy_s__[Wineskin]   

(Linke tıkladıktan sonra "Get this Torrent" seçeneğine tıklayarak torrent programınız yardımıyla indireceksiniz.) 

iCihaz kullanan arkadaşlarımız ise AppCake'den oyunun iOS versiyonunu kurabilir veya aşağıdaki linkten satın alabilirler:

https://itunes.apple.com/us/app/five-nights-at-freddys/id912536422?mt=8

Saygılar.

• By engineer79
      Bejeweled (veya eski adıyla Diamond Mine), amacı aynı nesneden 3 tane dikey veya yatay yan yana gelecek şekilde dizmeye çalışmak olan, ilk olarak PopCap Games tarafından 2001'de geliştirilmiş olan bir oyundur. Bejeweled 3, bu oyun serisinin şu an için sen son versiyonudur.

>http://www.youtube.com/watch?v=Mi7BRsIzBuw

MAC OSX 10.5.8 (Mavericks OS uyumludur.)
      Intel Core Duo 1.66GHz
      1GB RAM
      128MB Video Kartı Belleği

Torrent dosyası aşağıdadır.

Saygılar.
      Bejeweled_3_1.0.0_from_Mac_App_Store.7063464.TPB.torrent.zip
    • By Technics
      Oyun piyasaya çıkalı henüz 1-2 gün olmasına rağmen indirilme rekorları kırıyor, Grafik ve oynanış olarak ben bayıldım. Bir kere metal toplarla cam kırarak stres atabilmek gerçekten de çok keyifli ve dahice olmuş  . Bu senenin en iyi oyunu bana göre.  Appstore üzerinden ücretsiz çekebileceğiniz oyunda checkpoint noktalarından kaldığınız yerden devam edebilmeniz için 3.5 tlye premium üyelik alabiliyorsunuz. Denemeniz şiddetle önerilir

>http://www.youtube.com/watch?v=29fVqekcFdY

Ücretsiz Appstore Download

https://itunes.apple.com/us/app/smash-hit/id603527166?mt=8