Jump to content
-MaTaDoR-

Snow Leopard 10.6.6 İntel HazardLeo (Hackintosh)

Önerilen İletiler

fileserve kapalı başka link yokmu ?

kat.ph sitesine girip orada aratabilirsiniz gerçek ismi şudur

10.6.6i hazard

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

slm ben lenova v560 intel i5 işleemci 3gb rem geforce 310m ekran kartlı notebokma kurulum yaptım fakat disk utility bölümünden diski ayarlama ypacagım bölüme geldi fakat mause calısmıyo ve secim yapamadım usb mause bagladım ondada ayn sorun yardımcı olursanız sevinirim kurulum ekranı geliyo türkiye falan dil secimlerinin oldugu ekrandan secim yapamıyorum mause calısmıyor bi kac denenem daha oldu onlarda kurulum basarılı olmadı fakat mause sorunum yoktu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

slm arkadaşlar kaç haftadır bir türlü snow leopardı kuramadım sistemimide leopard yüklü çok ii çalışıyor şuanda sorunsuz tamamem fakat snow a geçmek istiyorum ama birtürlü masa üstüne gelemedim iatkos s3 ü de hazard 6.6 yıda denedim ama başarılı olamadım masa üstü bir türlü gelmiyor yardımedebilecek olan varmı acaba?

anakart: gigabyte ga-865gme-775-rh rev.2

bir kere kurulum gerçeklerşti fakat dvd olmadan sistem açılmıyordu.Şimdi hiç kuramıyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkrler arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On 18.03.2016 at 22:12, burcinkarabacak yazdı:

arkadaşlar merhaba

acer 5315 e burdan bakarak 10.6.6 kurdum lakin ne app store ne safari çalışmıyor versiyon eski diye. ne yapabilirim bu durumda

saygılar

programların eski versiyonlarını internetten indirip kullanabilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.