Jump to content
nocturneox

otomatik ekrana gelen mesajları engelleme nasıl?

Önerilen İletiler

otomatik ekrana gelen mesajları engellemek mümkün mü?

daha önce nokia 6300 da geliyordu. pat diye tuş kilitli telefonun ekranında

"haftalık 5 tl ye bilmemne aboneliği istermisiniz?"

tuş kilidi otomatik açılmış, ve sadece KABUL seçeneği vardı.

bir yıldır iphone kullandığımdan o saçma tuzak mesajlardan kurtulmuştum ama

bir iki gün önce de iphona geldi.

kilitli telefon, ama kilit açık, yanlışlıkla "kabul et" e dokunulsa direk abone yapacak biryerlere.

bunu engellemenin bir yolu var mı? bu mesaj nasıl mesajdır? sms olarak değil de tam ekran geliyor.

vazgeç derseniz kaybolup gidiyor. mesajlar da kalmıyor yani.

ekran görüntüsü ekliyorum

ekranda gördüğünüz gibi telefon kilitli ama vazgeç ve kabul et için dokunmatik çalışıyor....

tarihinde nocturneox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk kez gördüm bu kadar tam ekranını bu tarz mesajları operatorunden kapatıp bu sekıl mesajları engellıyebılırsın ama her turlu bılgı mesajı ındırımdı falan o tarz mesajların hıcbırı gelmıcek..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

turkcelle yazdım , bu tuzak mesajlardan kurtulmanın yolu var mı diye ? turkcell bize ulaşından siz de yazın bence ....

cevap gelince buradan bildiririm.

6300 da 2 sene önce gelmeye başladı- geçen seneye kadar geldi. iphone geçince gelmiyordu. bu ikinci tuzak mesaj.

işim kötüsü ekran kilitli ama dokunmatik çalışıyor, telefonu elinize bile alırken onaylama ihtimali var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TURKCELL 'İN cevabı

-------------------------------------------

Belirttiğiniz mesajların tarafınıza ulaşmasını engellemek isterseniz, telefonunuzdan aşağıdaki şekilde engelleme yapabilirsiniz.

Mesajlar / ayarlar / servis mesajları kapalı & filtre açık & oto bağlantı kapalı olmalıdır.

Yukarıdaki sıralama telefonunuzun marka ve modeline göre farklılık arz edebilir.​ Herhangi bir Turkcell İletişim Merkezi'ne uğrayarak teknoloji uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Hayata Turkcell ile bağlandığınız ve size hizmet etme şansını bize sunduğunuz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

-------------------------------------------------------

iyi de bunu iphone da nasıl yapacağım??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yalnız değilsiniz bana da en az 5 kere gelmiştir bunlar hayır diyip kapatıyorum pek bir sorun teşkil etmiyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Banada gecen sene sürekli geliyordu çok iğrenç bir durum, şükür bu sene daha gelmedi ama yakında gelir Turkcell'e, bu hatırlatma iyi oldu cepten cikartirken dikkat etmek gerek babamin bir ton kontörü gitmişti bir ara :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.