Jump to content
moonlord

Acil yardim!!! Iphone 4 Şarj olmuyor.

Önerilen İletiler

Selam arkadaşlar.

Iphone 4 16 cihazım dün akşam tele... adlı Iphone yetkili servisinden geldi. Daha önce servise girme sebebi pil değişimiydi. Tel bana geldiğinde %40 pil vardı ve şarja takıldığında şarj oluyor gibi gözüküyordu ama doldurma yapmıyordu ama bunun yanında Itunes'a bağlanıyor senkronize oluyordu. Şu an pil bitti ve cihaz kapandı şarja taktım ama ekranda kırmızı priz işareti var ama cihazda herhangi bir hareket yada açılma yok. Tekrar servise göndermek istemiyorum pil değişimi 1 ayda yapıldı, üstelik ürün garanti dışı dediler birde para aldılar. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Allah Hepinizden razı olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allah cumlemizden razi olsun da hocam basligi duzenleyin tekrar acil yardim tarzi basliklar yasak 2.side ankaradaysaniz iphoneburada ya goturun cok hizli degisim yapiyolar ve guvenilirler :)

biraz bekle şarj tamamen boşalmış kırmızı priz işareti gider telefon açılır

Dolmuyosa nasil acilcak hocam ?

iRa tarafından gönderildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
telefonda şarj doldurma işareti çıkmış arızalı ise az doldurur 1 saatte dolduracağına 10 saatte doldurur batarya olmamış değişecek tekrar

Telefondan tam anlamiyla anlayan sizsinizde hocam ekranda o pil ciktiginda sarj oldugunu gostermiyor ki tamamen kapandiginda power a ya da home a basinca cikiyor zaten o isaret sarjda degilkende bence pil ölü :D bira felaket tellai gibi oldum ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tamam o işaret tam şarj bitince çıkar ama şarj ibresi olmaz şarja takmış arkadaş şarj ibresini görmüş yani telefona elektrik geliyor batarya uymayabiliyor o yüzden sadece dengesiz çalışır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tamam o işaret tam şarj bitince çıkar ama şarj ibresi olmaz şarja takmış arkadaş şarj ibresini görmüş yani telefona elektrik geliyor batarya uymayabiliyor o yüzden sadece dengesiz çalışır

Hmm anladim sonucta derhal telefoncuya gitmesi lazim arkadasin istanbuldaysaniz size getirsin tabiki oda istanbuldaysa :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.