Jump to content
xaneon

Att unlock sonrası aktivasyon problemi çekenler için...

Önerilen İletiler

peki bu unlock aktivasyonunun bazilarinda olmama sebebi ne olabilir, ayni telefon ayni yazilim,

bunca tweak vs niye kullaniyoruz, sonucta artik unlock hack su bu isimis olmayacak, bilen var mi?

ayrica bu islemleri yaparken gevey takili olacak mi?

deniycem yinede tabi o ayri :)

Hocam tweak kullanmıyoruz amac aktivasyon ekranını getirmek Buda bazen redsnowla hemen olmuyor büyük ihtimal kendim için söylüyorum , kullandığım bı tweak neden oluyor.bunlari pasif duruma getirip engeli kaldırıyoruz...zaten geçici bı durum sonrasında geri aktif ediyoruz geveyi tabiki çıkartmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ordan çıkın ve sbsetting menüsündeki "MORE > mobile substrate addons >Bütün tweakleri pasif hale getir ve home tuşuna basın

Telefon resping sonrası direk aktivasyon ekranı gelecek eğer gelmediyse tekrar...

iste burada telefon elmada kaldi, applinada iphonunada saydiricam gece yarisi, offf

benim asil bilgisayar Turkiye de , ben su an Belcikadayim. restore edersem hersey gidecek sanirim.?

Hocam son durumun nedir bekleseydin Yada home+power tuşuna basili tutsaydın çıkacaktır.bazen benim tlf restart cekisimde bile yapabiliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben hersey denedim yukarıdaki örnek dahil

at&t den mail geldi restore yaptım iş bitiminde tamam unlock oldu yazdı..ancak gel gelelim hat yok arıyorum diyor e tabi bulamayınca servis yok diyor

unlock olmadan önce turk hattımı tanımıyordu şimdi tanıyor hatta ..genel +hakkında kısmındaki öperatör bölümünde vodafone tr 12.0 bile yazıyor

ama hat yok hat bulmayı otomatikten manuel e alıyorum hiçbirşey bulmuyor+112yi bile aramıyor...ne yapayım ben şimdi.!

tarihinde alzimmer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.