mertkrd

Hay Day Oyun Hilesi Var Mı? Var!

Bu konuda 670 ileti var

peki oyunu güncellememiz gerektiği uyarısı geliyordu ve oyuna hiç giremiyorduk. bunu nasıl hallettin güncelleme yapmadan.

İfile ile hayday'in tüm dosyalarını kopyalayıp document'e yedekledim sonra oyunu güncelledim..

Bilgi sahibi olmadan,

Fikir sahibi olmayalım!..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İfile ile hayday'in tüm dosyalarını kopyalayıp document'e yedekledim sonra oyunu güncelledim..

Bilgi sahibi olmadan,

Hata etmişiz güncelledik bir kere. Peki bu yeni sürüm gazetesi için de herhangi bir çalışmanız var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Hata etmişiz güncelledik bir kere. Peki bu yeni sürüm gazetesi için de herhangi bir çalışmanız var mı?

evet şuan bi çalışmam var benim stabil çalışan uygulamanın aynısını hayday2.ipa olarak hazırlayacağım bakalım olursa deneyeceğiz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada arkadaşlar gecen günlerde imjudas nickname isimli kardeşimle sohbet ederken bana kendisinin elmasları nasıl arttırabiliriz diye bir fikrini paylaştı biraz hesap kitap yaptık hakikaten 1 hafta içinde toplam 52 adet elmas sahibi olabilirsiniz..Nasıl mı?

Şimdi arkadaşlar Tom'u 12 elmasa satın alıp gün içinde hepsine kürek alın..

2 saatte bir tom'u çalıştırdığımız için 12 saat tom'u kullanamıyoruz 8 kere kullandığımızı varsayalım her 2 saatte bir,ortalama 8 kürek gelse;

8*8=64 küreğimiz olur..

8 kürek ile maden'den 2 yada 3 elmas buluyoruz..

8*2=16

8*3 =24

Ortalama 20 elmasa sahip oluyoruz..

Bu elmaslarla yine tom'u satın alsak geriye 8 elmas kalacak yani bir hafta sabırla bu yöntemi uygulayan kişi

7*8=56 elmas sahibi olur..

Ben üşünmeden geçen haftadan düne kadar denedim 52 elmas biriktirdim:)

Bu fikri paylaşan imjudas kardeşime teşekkür ediyorum bende sizlerle kendisinden izin alarak paylaşmak istedim..

Bilgi sahibi olmadan,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bu arada arkadaşlar gecen günlerde imjudas nickname isimli kardeşimle sohbet ederken bana kendisinin elmasları nasıl arttırabiliriz diye bir fikrini paylaştı biraz hesap kitap yaptık hakikaten 1 hafta içinde toplam 52 adet elmas sahibi olabilirsiniz..Nasıl mı?

Şimdi arkadaşlar Tom'u 12 elmasa satın alıp gün içinde hepsine kürek alın..

2 saatte bir tom'u çalıştırdığımız için 12 saat tom'u kullanamıyoruz 8 kere kullandığımızı varsayalım her 2 saatte bir,ortalama 8 kürek gelse;

8*8=64 küreğimiz olur..

8 kürek ile maden'den 2 yada 3 elmas buluyoruz..

8*2=16

8*3 =24

Ortalama 20 elmasa sahip oluyoruz..

Bu elmaslarla yine tom'u satın alsak geriye 8 elmas kalacak yani bir hafta sabırla bu yöntemi uygulayan kişi

7*8=56 elmas sahibi olur..

Ben üşünmeden geçen haftadan düne kadar denedim 52 elmas biriktirdim:)

Bu fikri paylaşan imjudas kardeşime teşekkür ediyorum bende sizlerle kendisinden izin alarak paylaşmak istedim..

Bilgi sahibi olmadan,

Tesekkurler ama Tom bende 47 elmastan asagi alinmiyoki. 12 elmas secenegi yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tesekkurler ama Tom bende 47 elmastan asagi alinmiyoki. 12 elmas secenegi yok.

1 günlük al 12 elmas

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Seceneklerde yokki. 3 gun 7 gun 14 gun var.

Enterasan :/ ben sabah 1 günlük 12 elmasa satın aldım..

㋡ⓤⓨⓚⓤⓢⓤⓩ㋡

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyen   0 kullanıcı

No registered users viewing this page.