Dogac01

Cydia Sesli Ekran Video Çekme Uygulaması Bilen Var mı ?

Bu konuda 7 ileti var

Dediğim gibi arkadaşlar Cydia Sesli Ekran Video Çekme Uygulaması Bilen Var mı ? Display Recorder kullanıyorum ama sesli olmayıncabir anlamı kalmıyor ki. Bana hem ses kaydı yapacak hem de ekran videosunu çekecek bir program lazım. Display Recorder ile ekran görüntüsünü alıp Sesi başka bir programla kaydedip birleştiriyorum fakat ya ses gecikmesi oluyor ya da ses önceliği bir türlü yapamadım şunu ya . bir de iPad olduğu için daha zor bulmak iPhone için Black Box Var fakat iPad mini de olmuyor bir kısmı gözüküyor.

Şimdiden Teşekkürler.

Cihazım iPad mini 6.1.2 Jailbreak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Dediğim gibi arkadaşlar Cydia Sesli Ekran Video Çekme Uygulaması Bilen Var mı ? Display Recorder kullanıyorum ama sesli olmayıncabir anlamı kalmıyor ki. Bana hem ses kaydı yapacak hem de ekran videosunu çekecek bir program lazım. Display Recorder ile ekran görüntüsünü alıp Sesi başka bir programla kaydedip birleştiriyorum fakat ya ses gecikmesi oluyor ya da ses önceliği bir türlü yapamadım şunu ya . bir de iPad olduğu için daha zor bulmak iPhone için Black Box Var fakat iPad mini de olmuyor bir kısmı gözüküyor.

Şimdiden Teşekkürler.

Cihazım iPad mini 6.1.2 Jailbreak

Displayrecorder adı

Gün gelecek, bir elma tüm dunyaya hükmedecektır ...

Masonlar ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iPad Mini için bildiğim kadarıyla yok bende Black Box Recorder önerecektim iphone5 6.1.2 sorunsuz kullanıyorum iPad mini'yi desteklemiyor sanırım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Off ya napıcağım şimdi :( iPad dede Hocam ne alaka ben anlamadım ha Display Recorder ha Displayrecorder :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
iPad Mini için bildiğim kadarıyla yok bende Black Box Recorder önerecektim iphone5 6.1.2 sorunsuz kullanıyorum iPad mini'yi desteklemiyor sanırım..

BULDUM HOCAM VALLAHA BULDUM DİSPLAY RECORDER İNDİRDİM SORUN PROGRAMDA DEĞİLMİŞ SORUN BENDEYMİŞ :) venim gibi aaf olan arkadaşlara çözüm ayarlardan ideo format a girin H.264/MOV With Mic audio ya tıklayın hazır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkdaşlar ben bir uygulama buldm hede AppStore da uygulama adı Cloud Player & Recorder

Hemde ücretsiz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyen   0 kullanıcı

No registered users viewing this page.