İçeriğe git

Dega Bilgisayar
Resim
- - - - -

iphone 5 kendi kendine kapanıp açılıyor

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 artizzi

artizzi

iCemi

• Üyeler
  • 23 İleti
  • Cihaz:Seçiniz

Yazma tarihi: 28 Haziran 2013 - 21:45

arkadaşlar merhaba,

iphone 5 kullanıyorum, telefonum 1 haftadır kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. ios 6.1.2 kullanıyordum, yazılımsal bir problem olabilir diye düşünerek 6.1.4 yani son sürüme yükselttim ama birşey değişmedi.

telefon kendi kendine kapanıp açılıyor, bi süre sonra (yaklaşık 3-5 dk) tekrar aynı senaryo tekrar ediyor. sanırım donanımsal bir problemi var, batarya problemi geliyor aklıma ama yönlendirme yapmak istemiyorum.

konu hakkında bir fikri, bildiği olan var ise yardımcı olabilir mi ?

telefon özellikleri:

iphone 5.
jailbreak yok.
6.1.4 sürümü yüklü.
amerikadan alındı.
simlock problemi yok.

şimdiden teşekkürler.

#2 DarkCrazy

DarkCrazy

Hackintosh Mod.

• Co-Admin
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 4.338 İleti
  • Cihaz:6 / FU
  • Firmware:8.1
  • Operatör:Yurtdışı

Yazma tarihi: 28 Haziran 2013 - 23:30

arkadaşlar merhaba,

iphone 5 kullanıyorum, telefonum 1 haftadır kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. ios 6.1.2 kullanıyordum, yazılımsal bir problem olabilir diye düşünerek 6.1.4 yani son sürüme yükselttim ama birşey değişmedi.

telefon kendi kendine kapanıp açılıyor, bi süre sonra (yaklaşık 3-5 dk) tekrar aynı senaryo tekrar ediyor. sanırım donanımsal bir problemi var, batarya problemi geliyor aklıma ama yönlendirme yapmak istemiyorum.

konu hakkında bir fikri, bildiği olan var ise yardımcı olabilir mi ?

telefon özellikleri:

iphone 5.
jailbreak yok.
6.1.4 sürümü yüklü.
amerikadan alındı.
simlock problemi yok.

şimdiden teşekkürler.

Donanimsal olsa gerek iyi bildiginiz bir servise goturunuz derim, birde tekrardan sifirdan bir ios 6.1.4 kurunuz belki duzelir.
iyi forumlar..

Intel i7-4771 3.5Ghz - Asus Z97 Deluxe NFC/WLC - G.SKILL TridentX 4x8 32go 2400Mhz - Corsair H100i - Intel HD4600 - GTX 680 4GB

Corsair AX1200 PSU - Corsair SSD 2x 120GB - WDC Red 3TB - ALC1150 - Intel i217V - i210AT - Bluetooth 4.0 - Wi-Fi

Cooler Master Stryker - Apple Klavye - ‎Apple Magic Mouse‎ - Wireless Magic Pad

Resmi ekleyen

iPhone 6 64GB Gold

Geekbench 3

#3 Burak Ünver

Burak Ünver

HiperiKtif

• Üyeler
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 1.770 İleti
  • Firmware:7.1.1
  • Operatör:Avea

Yazma tarihi: 29 Haziran 2013 - 01:35

Sıvı temastan yapabilir aynı şey başıma geldi.

►▲▲ - D'epeche M'ode
iPhone 5S Silver 64Gb F.U.

Apple Lisa " 5 Mhz Motrola68000 + 1 MB RAM + 25mb HDD

R E T R O !

#4 artizzi

artizzi

iCemi

• Üyeler
  • 23 İleti

Yazma tarihi: 29 Haziran 2013 - 07:53

Sıvı temastan yapabilir aynı şey başıma geldi.

siz ne yaptınız peki bu durumda ?

#5 artizzi

artizzi

iCemi

• Üyeler
  • 23 İleti

Yazma tarihi: 29 Haziran 2013 - 10:07

Donanimsal olsa gerek iyi bildiginiz bir servise goturunuz derim, birde tekrardan sifirdan bir ios 6.1.4 kurunuz belki duzelir.
iyi forumlar..

tekrar tekrar 6.1.4 ü sıfırdan kurdum ama yer yer donuyor, bir de restart problemi devam ediyor.

problem sanırım donanımsal, ya pil ya anakart, umarım pildendir, kendim bile değiştiririm ama anakart ise ne yaparım bilemiyorum... :(

#6 DarkCrazy

DarkCrazy

Hackintosh Mod.

• Co-Admin
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 4.338 İleti
  • Cihaz:6 / FU
  • Firmware:8.1
  • Operatör:Yurtdışı

Yazma tarihi: 29 Haziran 2013 - 14:37

tekrar tekrar 6.1.4 ü sıfırdan kurdum ama yer yer donuyor, bir de restart problemi devam ediyor.

problem sanırım donanımsal, ya pil ya anakart, umarım pildendir, kendim bile değiştiririm ama anakart ise ne yaparım bilemiyorum... :(

Travelli arkadaşımız ile irtibata geç nede olsa garantisi devam ediyordur iPhone 5 olduğu için o size bir şekilde yardım edeceğini tahmin ediyorum.

Ptt ile ankesörlü telefondan gönderildi ;) tapatalk 2

Intel i7-4771 3.5Ghz - Asus Z97 Deluxe NFC/WLC - G.SKILL TridentX 4x8 32go 2400Mhz - Corsair H100i - Intel HD4600 - GTX 680 4GB

Corsair AX1200 PSU - Corsair SSD 2x 120GB - WDC Red 3TB - ALC1150 - Intel i217V - i210AT - Bluetooth 4.0 - Wi-Fi

Cooler Master Stryker - Apple Klavye - ‎Apple Magic Mouse‎ - Wireless Magic Pad

Resmi ekleyen

iPhone 6 64GB Gold

Geekbench 3