merteqin

icloud şifremi unuttum

Bu konuda 20 ileti var

icloud şifremi unuttum

arkadaşlar icloud şifremi unuttum telefonu mu ios 7 yapmıştım çok yavaşladı geri yükledim ama aktive ederken icloud şifresini istiyor bende bilmiyorum gizli soruları falanda bilmiyorum zaten email le yollama kısmında @icloud.com uzantılı bi yere gönderiyor biri yardım etsin kafayı yicem:mad:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Icloud hesabinizi alirken alternatif dogrudan icloud.com uzantili yeni bir hesap mi aldiniz yoksa var olan eposta adresinizle mi kullandiniz.

Eger icloud.com uzantili mail ile kullaniyorsaniz icloud hesabinizi kurtarma maili de icloud.com uzantili hesabiniza gonderilir. Yani sizin icin tek secenek guvenlik sorulari kaliyor bu noktada.

Ama farkli e posta adresi ile kullaniyorsaniz ( icloud.com uzantisi olmayan bir e posta ) kurtarma seceneklerinden mailime gonder secerek islem yapabilirsiniz ama bu aralar Apple onya maillerini gonderme konusunda sikinti yasiyor.

Twitter: @tanseler

imessage: tansel.er@iphoneyardim.net

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eger daha onceden alinmis itunes yedeginiz var ise onu yukleyin cihaziniza muhtemelen icloud ve ayarlariniz yuklenmis olacaktir. Sifirlama sifrenizi bu sekilde alabilirziniz.

Baska bir yol gelmiyor aklima. Zaten yapacak baska bir islem de yok.

Twitter: @tanseler

imessage: tansel.er@iphoneyardim.net

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Jb de yapsanız değişen bi durum olmayacak. O şifreyi almanızın iki yolu var ve sizin için ikisi de tıkanmış görünüyor. Bir ihtimal kesin olmamakla beraber eski itunes yedeğiniz varsa ve yedek alındığı sırada cihazınızda icloud tanımlı ise o zaman zaten icloud yedek tarafından cihazınıza tanımlanacak siz de bu şekilde ancak kurtarma mailini atabilirsiniz kendinize.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dostum iCloud şifresi olmaz ise telefonu açmanız çok zor haberiniz olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şifremi unuttum kismindan yapabilirsin o şifreyi sifirlarken senin ikincil e postana gönderiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyen   0 kullanıcı

No registered users viewing this page.