erayozdemir

AppStore Açılmıyor ! :((

Bu konuda 7 ileti var

Arkadaslar iPhone 3GS iOS 4.1 JB kullanmaktayim ve az önce her ne olduysa AppStore açılmamaya başladı. Uygulama açılıyor ama beyaz sayfada yükleniyor simgesi oluyor ve donen çubuklar durmadan donüyor. Ağ ayarlarını sıfırladım tüm ayarları sıfırladım sim kartı değiştirip taktım işletim sistemini restore yaptım ama sonuc aynı :( yardımcı olursanız sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam telefon ile web sayfaları açmayı deneyin yada wifi ile deneyin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Web sayfaları açılıyor sorunsuz ama iTunes ve AppStore böyle oluyor

Hocam telefon ile web sayfaları açmayı deneyin yada wifi ile deneyin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yapmanız gereken her şeyi yapmışsınız zaten bende operatör arayın ve sorun bildirin alt yapı kaynaklı ola bilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

wifi ile de girmiyorsa dfu moda alip restore edin eger gene olmasaa ggaranti derim simdi dier sayfalara giriyor diyorsunuz girmeseydi anten ucmua doyecektim ama girdigi icin bence dedigim bir deneyin

TapaTalk TaptaaTalk Gonderildi Saygilar ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

wifi ile de girmiyorsa dfu moda alip restore edin eger gene olmasaa ggaranti derim simdi dier sayfalara giriyor diyorsunuz girmeseydi anten ucmua doyecektim ama girdigi icin bence dedigim bir deneyin

TapaTalk TaptaaTalk Gonderildi Saygilar ...

Bazen wifi ve 3g dns inde sorun oluyor. Merak etmeyin telefonda hiç bir sorun yok vpn açarak şimdilik girin en fazla 1 gün içinde düzelir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi uğraştım AppStore da güncelleme gösteriyor AppStore a giriyor her sayfa açılıyor ama güncelle dediğim zaman AppStore a bağlanmıyor diyor benden başka böyle sorunu olan var mı?

iPhone 4s fu ios 6.1.3 mecburen jb yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyen   0 kullanıcı

No registered users viewing this page.